Hakkımızda

“Decofire” 2003 yılında butik dekorasyon ürünleri pazarında iyi bir konum hedeflemek amacıyla Avrupa'nın en saygın ve prestijli markaları ile işbirliğine gidip Türkiye ve Ortadoğu pazarına girmiştir.

Şömine ve Isıtma sektöründeki tecrübesi ayrıca hizmet anlayışı ile "Decofire" tasarım şömine ve dekoratif radyatör sistemlerinde faaliyet gösteren lider markaların Türkiye distribütörlüğünü yürütmektedir. Decofire Şömine ve radyatör modelleri çağdaş tasarım tarihinde orijinal, estetik ve özgün bir çizgiye sahip olup kısa süreli moda anlayışından ve hızlı trendlerden uzaktır.

Tasarımda, mühendislikte, teknik serviste ve hepsinden önce üretimde kalite anlayışı temel felsefe olarak benimsenmiş ve bunun doğal sonucunda bir çok gazlı şömine ve odunlu şömine modeli tasarım ödüllerine layık görülmüş ve dünyanın en görkemli mekanlarında kendine yer bulmuştur. Döküm radyatör ve ayrıca bacasız şömine konusunda ise yine benzersiz bir koleksiyona sahip olan ürün gamı için; Decofire, sektörüne yepyeni boyutlar kazandıran dünya markalarını Türkiye'ye getirmeye devam edecek.


Şömine konusunda eğitimlerini, distribütörlüğünü yapmakta olduğumuz markalardan almış olan satış ve montaj mühendislerinden oluşan ekip Türkiye'deki dünya ölçekli firmalarda görev yapmış tecrübeli personelden oluşmaktadır.

Decofire, mevcut koleksiyonların yanı sıra kişiye özel şömine tasarımları, projelendirmeleri ve uygulamaları yaparak mimariye özgün bir çizgi kazandırır.

Beklentileri klasik anlayıştan mühendislik anlayışına sokmak isteyen Decofire, kalitesini CE, DIN Plus, HR Plus, Flamme Verte Uluslararası belgeleriyle ispatlamıştır.

2007 yılında doğalgaz ve lpg yakıtları ile uyumlu çalışabilen şömine haznelerinin ithalatını gerçekleştirmeye başlayan Decofire, İgdaş ve diğer gaz dağıtım kuruluşlarınca onay sürecini tamamlamıştır ve tüm Türkiye'de onaylı Doğalğazlı Şömine koleksiyonunu satışına başlamıştır.

Türkiye'nin en seçkin mimarları ile ortaklaşa yürüttüğü referanslarına butik oteller, konaklar, villa projeleri ve daha bir çok münferit konut projesi dahildir.