COSMO

EcoSmart’ın Cosmo dış mekan şömine modeli, şömine teknolojisi ve fonksiyonel tasarımın kusursuz entegrasyonu sayesinde “teknoloji” ve “mobilya” arasındaki çizginin bulanıklaşmaya başladığı noktada  harika bir örnektir.Sofistike mühendisliğin minimalist tasarım ilkelerinin arkasında gizlendiği yeni görünmez teknoloji dalgasının bir parçası olan Cosmo, çevre dostu, temiz yanan bir şömineyi, makanın pratik özellikleriyle birleştiriyor.Birinci sınıf olduğu modüler mobilya konfigürasyonları ile iç mekanlar ve dış mekanlar için ideal olan bu model, misafirlerinizi, atmosferi bozan köz, kül ve kurum olmaksızın açık ateşin sıcaklığının tadını çıkarmasını sağlar.

Kendi kendine yetebilen yakıt haznesi ile enerji kaynağı,  taşınabilir yapısı ile EcoSmart'ın bağımsız modellerinden dış mekan şömineleri, küçük bir alandan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini çok iyi göstermektedir. Çevre dostu bio-ethanol yakıtı ile beslenen, tamamen entegre, çok işlevli tasarım, kullanıcısının odun yakma zahmeti olmadan gerçek bir ateşin ambiyansını ve huzurunu yaşayabileceği anlamına gelir  ki bu da daha fazla köz, kül ve kurumun temizlenmesi gibi extra işleri ortadan kaldırır.

Aslında, herhangi bir kurulum veya montaj çalışması gerektirmeden, sadece bir ambalajı açmak suretiyle konumlandırabileceğiniz bu modelde ,otantik bir EcoSmart Fire ile birlikte gelen ateş ve ambiyansın keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Ağırlık :98 KG
  • Ölçüler mm  : L 1270 [50] W 762 [30] H 296 [11.7]
  • Uygulama Alanı : Dış mekan
  • Materyal : Concrete Composite, Stainless Steel Grade 304
  • Renkler :Naturale,Graphite,Bone
  • Yakıt: Bioethanol
  • Burner Kit: XL900
Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100633

Özellikler

 

 

Fluid ™ Hafif Akışkan Beton Teknolojisi Hakkında


Renkler ve Dayanıklı yüzeyler ve Zamansız kısa süreli Trend'lerden uzak görünümler

EcoSmart şömine özellikleri, kalite, materyal ve kalıcı stil ile eşanlamlıdır ve şimdi aynı nitelikler Fluid ™hafif akışkan geniş beton teknolojisi ile dış mekan koleksiyonumuzda uygulanmaktadır.

İnanılmaz derecede güçlü ancak nispeten hafif olan EcoSmart’ın Fluid ™beton ürünleri, betonunun çekme dayanımının sekiz katı olan devrim niteliğindeki Fluid ™ Beton Teknolojisini içeriyor. Sıvı, betonu aşırı hava koşullarında ve uzun süre UV ışınlarına maruz kalmadan bile çevresel hava koşullarından koruyan leke ve darbelere karşı dayanıklı bir bariyere sahiptir.

Fluid’in kişiye özel iyileştirme süreci, her şömine parçasının kaliteli kontrollü koşullarda dinlenmesini ve ayarlanmasını sağlar. Böylece, geleneksel kompozitlerden daha uzun süre dayanan, sürekli olarak güzel bir iç ve dış mekan tasarımcısı koleksiyonu ortaya çıkar.

Dış mekan şömine ürünlerin Fluid ™ Teknolojisi ile yüksek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz.
İnanılmaz derecede güçlü olan sağlam ürünlerdir.

 

ÇİZİLME TESTİ

 

TAŞIMA TESTİ

 

 LEKE TESTİ

 

 DARBE TESTİ