archeo

PIAZZETTA MAJOLICA EL YAPIMI SERAMİK KAPLAMALAR

Piazzetta Majolica seramik kaplamalar,üzerindeki özgün dekorlar,geniş  renk kartelası ve büyük ebatları ile rakipsiz ve benzersiz el yapımı  sanat eserleridir.

YARATICILIĞIN İFADESİ

Piazzetta Majolica koleksiyonu üstün teknoloji ve el emeğiyle ortaya çıkan en prestijli serimizdir.

MÜKEMMELLİK ÜRÜNÜ

Piazzetta Majolica kaplamaların üretimi zaman,beceri ve tecrübe  gerektirir. Özel formüllü karışım kalıplara dökülüp çıkarmak için  yeterince kurutulduktan sonra parçalar elle pürüzsüzleştirilerek doğal   kurumaya bırakılır. Bu işlemin ardından kalıntı nemi tamamen ortadan  kaldırmak için 60 dakika süreyle kurutulur ve ardından ve seramik  parçaları daha güçlü hale getirmek ve ısı iletme kapasitesini  geliştirmek için 1000 °C sıcaklıktaki fırınlarda pişirilir. Tüm parçalar  daha sonra elle tek tek boyanır ve son evre için fırında tekrar  pişirilir. Tüm üretim döngüsünü tamamlamak için 10 personelimiz 12-15  gün arasında mesai harcar.

ISI DAĞITMA ÖZELLİĞİ

Majolica parçalar mekanik ve termal stres ile ısı direnci arasında  doğru denge kurmak için yapılan bir araştırmanın ürünüdür.  Majolica  kaplandığı şömine veya sobanın yaydığı ısıyı üzerinde biriktirir ve onu  çevreye sürekli ve eşit olarak dağıtır. Başka bir deyişle, şömine veya  soba söndükten sonra bile hoş bir sıcaklık bırakan gerçek bir ısı  kaynağıdır.

ARCHEO MODELİ İLE UYUMLU ŞÖMİNE HAZNESİ MODELİ

1/1

İLHAM ALIN

1/4

TEKNİK ÇİZİM

1/2

TEKNİK DÖKÜMAN

Sanal yerleşim ve dijital öngörünüm

Online Shop

Şömineler, Aksesuarlar, Sobalar ve Barbeküler

FAYDALI BİLGİLER

Site Haritası

Tarihçe

Medya

Teslimat ve İade

Kullanım Şartları

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Hakkımızda

Yazılı Basın

Normlar ve Onaylar

Gizlilik

İletişim

HABER VE MAKALELER

Makaleler

Ekran Resmi 2021-02-15 20.23.25.png
  • Instagram

Copyright © 2020 Decofire Şömine. All rights reserved. - Huzur Mah. Arkan Cad. No:25 4. Levent Istanbul / (Turkiye) - Tel. +90 (212) 347 16 55 - info@decofire.com