Ecosmart 1000SS

Tek yönlü bir şömine modeli olan 1000SS şömine haznesi ideal ebatlarıyla hem ticari hem de konut projelerinde önemli bir seçenek olmaktadır.

Paslanmaz çelikten yapılan dikdörtgen formundaki bu şömine modeli bir konstrüksiyon ya da alt baza ile istenilen yükseliğe konumlandırılabildiği gibi mevcut bir şöminenin içerisine de konulabilir.

Özgürce ahşap, mermer,granit ya da metal dış kaplama ile kolayca kaplanabilir.Ön bölümünde güçlendirilmiş bir ön cam şömineyi daha güvenli bir şömineye dönüştürmek için düşünülmüş olup istendiğinde çıkartılabilir. İçerisinde geniş alevler sağlayan ve en çok satan Ecosmart burner kit modellerinden XL700 kullanılmıştır.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100529

Özellikler

Kendi duvarınıza kolaylıkla uygulayabileceğiniz bacasız bir şömine bizim lazer kesim hatasız şömine haznelerimiz ile mümkün. Bu tip şömineler size Ecosmart Fire markasını mevcut bir şömine içinde kullanma veya onları bir duvarda tek veya çift yönlü olarak kullanma imkanını sağlar.

Hızlı & Kolay Kurulum

EcoSmart kasalı tip hazır şömine hazneleri oldukça pratik tasarlanmıştır. Bu da onları doğalgaz veya odun yakan şöminelerden çok daha basit kılar. Kurulum için hiçbir tesisat bağlantısı veya zorlu inşaat işleri gerektirmez.

no-chimneyBacaya gereksinim yoktur
Hazır kasalı şömine haznelerimiz içerisinde yanan bioşömine yakıtının atık gaz ve duman üretmemesinden ötürü bunları tahliye etmek atmak için bacaya ihtiyacı yoktur.

 

no-gasGaz veya elektrik bağlantısı gerektirmez
Bioetanol yakıtın yanması burner kit üniteler içerisinde gerçekleşir. Bu sayede duvarlarınızdan gaz boruları veya elektrik kabloları geçirmek zorunda kalmazsınız.

 

zero-clearanceKolay kurulum için hatasız üretim konsepti
Tüm tasarımlandırma ve üretim süreci kolay ve hatasız bir kurulum için planlanmıştır. İster şömine haznesini yerini önceden hazırladığınız duvardaki girintiye ister mevcut bir şöminenin içine yerleştirin Dilerseniz dış kaplamasını daha sonra istediğiniz şekilde güzelleştirebilirsiniz.

 

 

HACIM KAPASITESI 7 LITRES 1.8 GALLONS
ORTALAMA ISITMA ALANI 50M2 646FT2
ISITMA KAPASITESI 4.0 KW 13,650 BTU/HR 14,5 MJ/HR