Ecosmart 650SS

650SS şömine haznesi daha dar alanlar için mükemmel bir seçimdir. Kare formundaki tasarımıyla mevcut bir şöminenin veya kabinin içine kolaylıkla yerleştirilebilir. Şöminenin etrafı uygulama sonrası yanıcı veya yanıcı olmayan farklı malzemelerle kapatılabilir.

Sade ve ergonomik tasarımıyla 650SS şömine modeli farklı iç dekorasyonlarla kolaylıkla uyum gösterebilir. Kurulum tamamlanınca EcoSmart burner kit ünitesi hazne içerisindeki yuvaya kolaylıkla yerleştirilir. Ayrıca bu modelin ön cephesinde cam bir panel bulunur . 650SS paslanmaz şömine haznesi aynı zamandaTasarım Şömine Serisi modellerimizden EcoSmart Cube modelinin yapımında da kullanılır.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100545

Özellikler

 

Neden bacasız şömineler çok popüler?

Çünkü bioethanol yakıtlı şömineler elektrik, baca, gaz gibi herhangi bir donanım bağlantısına ihtiyaç duymaz. Birçok model taşınabilir özellikte olup ambalajını açıp birkaç saat içerisinde şöminenin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz Bacasız şömineler piyasadaki en verimli yakıtlardan biri olan bioethanol sıvı yakıtla çalışır. Bu sayede temiz bir yanma sağlar. Geleneksel odunlu şöminelerin is,duman,ateş sıçraması,kül temizleme gibi zahmetlerini size yaşatmaz.