Ecosmart AB-8 Burner Kit

Bu burner kit serisi son dönemde oldukça trend olan iç mekan ve dış mekan yaşamını entegre etmek için tasarlandı. Özel tasarımları AB serisindeki modellerin çeşitli açık hava şömine uygulamalarında kullanımını ideal hale getirir. Özellikleri aşağıda belirtilmiştir:

• Basit bir kapak alevi söndürmek ve kullanılmadığı zamanlarda burner kit’i kapatmak için tasarlanmıştır. Bu, 304 kalite paslanmaz çelik kapak burner kit içine toz parçaları, yaprak artıkları, yağmur ve kalıntıların girmesini önler ve yıl boyunca kullanımınız için onu temiz ve güvenli tutar.

• Burner kit içindeki dolum noktası yakıtın taşmaması için özel olarak dizayn edilmiştir.

• Beraberinde verilen aksesuarlar şömineyi güvenli bir şekilde yakmak ve söndürmek için tasarlanmıştır. AB serisinin minimalist tasarımı ve yüksek ısı derecelerine dayanabilme kapasitesi tüm ısı derecelerinde güvenilir çalışma imkanı vermektedir.

• Burner kit içerisindeki yakıt bölmeleri bir yandan yakıt verimliliğini arttırırken diğer yandan yakıt sarfiyatınızı ayarlamanıza ve alevi stabilize etmenize yardımcı olur. En küçük burner kit modelimiz dahi tam dolumda sekiz saate varan kesintisiz yanma sağlar.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100527

Özellikler

Burner Kitler

Ecosmart Fire burner kit ürünlerini seçtiğinizde konut ve ticari mekanlarda yaratıcılığınızı kullanarak farklı tasarımları hayata geçirebilirsiniz.

EcoSmartFire burner kitler son derece kaliteli malzeme ve işgücü ile son teknoloji makinalarda titiz üretim süreçlerinden ve güvenlik testlerinden geçer.

Tasarımları oldukça şıktır bu da burner kit ünitelerimizi özel bir şömine yaratmak isteyenler için ideal seçim haline getirir.

Sade ve şık

Bioetanol temiz yanan bir ürün olduğundan, EcoSmart Şöminelerinin bacaya ihtiyacı yoktur Bunun yanında şöminelerimiz sıvı bio-etanolü burner kit içerisinde muhafaza ettiğinden kablo veya gaz bağlantısı da gerektirmez. Bu özellikleri ile EcoSmart şömineleri iç veya dış mekandaki herhangi bir yere kolaylıkla kurulabilmektedir.


no-chimney

Baca kurulumu gerektirmez
Bio-etanolün yanması ile ısı ve düşük miktarda su buharı açığa çıkar. Bunun anlamı da şöminenizi kullanmak için bir bacaya ihtiyaç duymayacağınızdır.

 

no-gas

Gaz veya elektrik bağlantısı gerektirmez
Sıvı yakıtı içinde barındıran burner kitler doğalgaz borusu veya bir elektrik prizi gibi herhangi donanım bağlantısına gerek duymaz

 

 

Temiz Yanma

  EcoSmart Fire burner kitler tarım yan ürünlerinden üretilen temiz yanan yenilenebilir enerji kaynağı bioethanol sıvı yakıtla çalışır. İs,duman, kül oluşmaz. Bazı yakıtlar diğerlerinden daha iyidir, bölgenizde mevcut olan en iyi yakıtı temin etmek için yerel distribütörünüzle temasa geçiniz. Mevcut olması halinde e-nrg tavsiye edilir.

Kolay Bakım

  EcoSmart burner kitler sıcak suda yıkanabilir (hatta bulaşık makinenize dahi konabilir), bu sayede yakıtta mevcut olan toz, karbon atıkları ve değiştirici maddeler ortadan kalkar. EcoSmart burner kitleri diğerlerinden ayıran da budur. EcoSmat burner kitlerin temizliği oldukça kolaydır.Daha temiz yanarlar ve bir ömür boyunca kullanılabilirler!

EcoSmart burner kitler yüksek performansa sahiptir

  En küçük burner kit ürünümüzün dahi 2.5 kw gücündeki elektrikli ısıtıcı kadar ısı yaydığını biliyor muydunuz? Bioetanol yandığında süper bir konveksiyon sistemi ile devamlı bir ısı döngüsü sağlanır.

 

DAHİLİ AKSESUARLAR