Ecosmart BK-5 Burner Kit

Bu sofistike burner kit tasarımı bağımsız laboratuarlarda en çok test edilen ürün grubumuzdur. Sektördeki pek çok üründe görülen tehlikeleri ortadan kaldıran özel güvenlik önlemlerine sahiptir. BK Serisi aşağıdaki çeşitli özel tasarım detayları içermektedir:

• Burner kit üzerinde ayrı bir yakıt dolum noktası ve ürün beraberinde verilen özel bidon sayesinde güvenli bir yakıt dolumu sağlanır. Ağız bölmesi burner kitin aşırı doldurulması ihtimalini azaltmak ve yakıt burner kit içine boşaltılırken dökülme ve sıçramasını engellemek için dolum noktasına yakın bir noktada konumlandırılmıştır.

• İlave bir güvenlik önlemi ise alev sürgü mekanizması açıkken yakıt dolum noktasına erişimin engellenmesi. Bu da burner kit yeniden yakıt doldurulmadan önce şöminenin tam olarak söndürülmesini mecbur kılar.

• Mükemmel dizayn edilmiş alev sürgü mekanizması, doldurma noktası ve yakıt sistemi deposunun görülebilmesine olanak sağlar. Bu da burner kit maksimum yakıt kapasitesinden fazla dolumu engeller.

• Sürgü mekanizması ile yapılan alev kontrolü size yaydığı ısı miktarını ve yakıt tüketimini kontrol etmenize imkan verir. Sonuç:Estetik ve ekonomik bir burner kit serisi

• Beraberinde verilen aksesuarlar güvenlik ve ergonomik olarak şömine yakmak ve söndürmek için tasarlanmıştır. BK serisinin minimalist tasarımı ve ısıya dayanıklı sağlam yapısı tüm sıcaklık derecelerinde ve yakıt seviyelerinde güvenli ve düzgün çalışmayı garanti eder.

• Titiz üretim teknikleri ve lazer kesim sayesinde yakıtın sızma riski ortadan kalkar. Burner kit beraberinde bedelsiz verilen Top Tray aksesuarı ise uygulamadan ikinci bir katman oluşturarak daha fazla emniyet sağlar.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100524

Özellikler

Burner Kitler

Ecosmart Fire burner kit ürünlerini seçtiğinizde konut ve ticari mekanlarda yaratıcılığınızı kullanarak farklı tasarımları hayata geçirebilirsiniz.

EcoSmartFire burner kitler son derece kaliteli malzeme ve işgücü ile son teknoloji makinalarda titiz üretim süreçlerinden ve güvenlik testlerinden geçer.

Tasarımları oldukça şıktır bu da burner kit ünitelerimizi özel bir şömine yaratmak isteyenler için ideal seçim haline getirir.

Sade ve şık

Bioetanol temiz yanan bir ürün olduğundan, EcoSmart Şöminelerinin bacaya ihtiyacı yoktur Bunun yanında şöminelerimiz sıvı bio-etanolü burner kit içerisinde muhafaza ettiğinden kablo veya gaz bağlantısı da gerektirmez. Bu özellikleri ile EcoSmart şömineleri iç veya dış mekandaki herhangi bir yere kolaylıkla kurulabilmektedir.


no-chimney

Baca kurulumu gerektirmez
Bio-etanolün yanması ile ısı ve düşük miktarda su buharı açığa çıkar. Bunun anlamı da şöminenizi kullanmak için bir bacaya ihtiyaç duymayacağınızdır.

 

no-gas

Gaz veya elektrik bağlantısı gerektirmez
Sıvı yakıtı içinde barındıran burner kitler doğalgaz borusu veya bir elektrik prizi gibi herhangi donanım bağlantısına gerek duymaz.

 

Temiz Yanma

  EcoSmart Fire burner kitler tarım yan ürünlerinden üretilen temiz yanan yenilenebilir enerji kaynağı bioethanol sıvı yakıtla çalışır. İs,duman, kül oluşmaz. Bazı yakıtlar diğerlerinden daha iyidir, bölgenizde mevcut olan en iyi yakıtı temin etmek için yerel distribütörünüzle temasa geçiniz. Mevcut olması halinde e-nrg tavsiye edilir.

Kolay Bakım

  EcoSmart burner kitler sıcak suda yıkanabilir (hatta bulaşık makinenize dahi konabilir), bu sayede yakıtta mevcut olan toz, karbon atıkları ve değiştirici maddeler ortadan kalkar. EcoSmart burner kitleri diğerlerinden ayıran da budur. EcoSmat burner kitlerin temizliği oldukça kolaydır.Daha temiz yanarlar ve bir ömür boyunca kullanılabilirler!

EcoSmart burner kitler yüksek performansa sahiptir

  En küçük burner kit ürünümüzün dahi 2.5 kw gücündeki elektrikli ısıtıcı kadar ısı yaydığını biliyor muydunuz? Bioetanol yandığında süper bir konveksiyon sistemi ile devamlı bir ısı döngüsü sağlanır.

 

DAHİLİ AKSESUARLAR