News

Eki 2017

Dış Mekan Şömine

Kullanım konforu sunan EcoSmart Fire bacasız dış mekan şömineleri geleneksel dış mekanda şömine kullanım zorluklarını ortadan kaldırmaktadır. Temizleme veya bakım gerektirmez. Odun istiflemenize gerek kalmaz. Şöminenizi kolayca yakar ve uzun saatler keyfini sürebilirsiniz..

Bahçenizin Keyfini Sürün..

Kaliteli, şık ve portatif bioetanol açık alan şömineleri bahçeler, avlular, teraslar, verandalar, havuz alanları, açık ve kapalı eğlence alanları için sorumluk bilincinde eğlence alanları yaratır. Bir kaç dakika içerisinde şöminenizin büyüleyici ateşinden keyif almaya başlayabilirsiniz.

Özel güçlendirilmiş camdan ve kötü hava şartlarına dayanıklı materyallerden yapılmış olan EcoSmart şömine açık alanlarınıza kalite getirir.

Kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz

Kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz Herhangi bir donanım bağlantısı olmayan, EcoSmart Fire açık hava şömineleri tamamen portatiftir ve kolaylıkla başka bir yere taşınabilir veya sabit bir lokasyonda bırakılabilir.

Dostlarınızla unutulmaz bir gece için bahçenizde veya havuzunuzda sihirli bir gece yüzüşü için yerinizi alın. Dış mekanlarınızda özel bir çekim noktası oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Ecosmart Dış Mekan Şömineler

Yorumunuzu Bırakın