Ecosmart Scope 700

010 En İyi Yeni Ürün, Editor’ün Seçimi – Green Design International Hotel, Motel + Restaurant Fuarı, New York-ödülleri kazanmıştır.

Scope 700’ün cesur görünümü ve uzun ve zarif alevi, onu, kullanılmayan bir şömineyi hayata döndürmek için ideal seçim haline getirir.

Bir şömine tasarlarken etki bırakmak isteyenler için dizayn edilmiş olan Scope 700 şömine iç aksamı içerisinde XL 700 burner kit kullanır.

Pasa karşı işlem görmüş çelikten son derece sağlam olarak imal edilen Scope 700 siyah teflon kaplamayla tamamlanmıştır.

Kaliteli,sağlam, zarif ve üstün bir stile sahip, işlevsel ve harika olan EcoSmart Fire Scope modelleri, klasik şöminelerin modern ve çevreyle dost bacasız şöminelere dönüşümünü son derece basit kılar.

İlk etapta evlerin yenilenmesinde mükemmel bir çözüm olarak yaratılmış olan Scope 700, 500 & 340 modellerinin EcoSmart Fire şömine ürün grubuna katılma nedeni sonuçta elde edilen görüntünün oldukça hoş olmasıdır.

Klasik şömine ocakları içerinde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır- cesur görünümü ve çarpıcı alevleri eski ve kullanılmayan bir şömineyi hayata döndürmek için idealdir. Hem geleneksel hem de modern düzenlemelere uygundur.

Kullanım ve bakım kolaylığından ötürü şöminenizi daha da sık kullanacaksınız. Bu şömine serisi size zaman tasarrufu sağlar ve kurulumu oldukça basittir.

Eğer şöminenin içerinde odun koymak için bir ızgara varsa kaldırın ve bacasız şömine ızgara modellerimizden birini yerleştirin. Odunlu bir şöminenin dönüştürülmesi için yapacağınız işlemler ile şömine bir kaç dakika içinde çalışmaya başlayacaktır.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100542

Özellikler