Ecosmart AB-3 Burner Kit

Ecosmart AB-3 Burner Kit

Bu burner kit serisi   son dönemde oldukça trend olan iç mekan ve dış mekan yaşamını entegre etmek   için tasarlandı. Özel tasarımları AB serisindeki modellerin çeşitli açık hava   şömine uygulamalarında kullanımını ideal hale getirir. Özellikleri aşağıda belirtilmiştir:

• Basit bir kapak alevi söndürmek ve kullanılmadığı zamanlarda burner kit’i   kapatmak için tasarlanmıştır. Bu, 304 kalite paslanmaz çelik kapak burner kit   içine toz parçaları, yaprak artıkları, yağmur ve kalıntıların girmesini önler   ve yıl boyunca kullanımınız için onu temiz ve güvenli tutar.

• Burner kit içindeki dolum noktası yakıtın taşmaması için özel olarak   dizayn edilmiştir.

• Beraberinde verilen aksesuarlar şömineyi güvenli bir şekilde yakmak ve   söndürmek için tasarlanmıştır. AB serisinin minimalist tasarımı ve yüksek ısı   derecelerine dayanabilme kapasitesi tüm ısı derecelerinde güvenilir çalışma   imkanı vermektedir.

• Burner kit içerisindeki yakıt bölmeleri bir yandan yakıt verimliliğini   arttırırken diğer yandan yakıt sarfiyatınızı ayarlamanıza ve alevi stabilize   etmenize yardımcı olur. En küçük burner kit modelimiz dahi tam dolumda sekiz   saate varan kesintisiz yanma sağlar.


Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100526

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom
1/1

Teknik Çizim

Weight 2.4kg [5.3lb] Model Dimensions mm [in] L 260 [10.2] W 260 [10.2] D 94 [3.7] Application Indoor & Outdoor Materials Stainless Steel Grade 304 Colours

DAHİLİ AKSESUARLAR