Ecosmart BK-5 Burner Kit

Bu sofistike burner kit tasarımı bağımsız laboratuarlarda en çok test   edilen ürün grubumuzdur. Sektördeki pek çok üründe görülen tehlikeleri   ortadan kaldıran özel güvenlik önlemlerine sahiptir. BK Serisi aşağıdaki   çeşitli özel tasarım detayları içermektedir:


• Burner kit üzerinde ayrı bir yakıt dolum noktası ve ürün beraberinde   verilen özel bidon sayesinde güvenli bir yakıt dolumu sağlanır. Ağız bölmesi   burner kitin aşırı doldurulması ihtimalini azaltmak ve yakıt burner kit içine   boşaltılırken dökülme ve sıçramasını engellemek için dolum noktasına yakın bir noktada konumlandırılmıştır.

• İlave bir güvenlik önlemi ise alev sürgü mekanizması açıkken yakıt dolum   noktasına erişimin engellenmesi. Bu da burner kit yeniden yakıt doldurulmadan   önce şöminenin tam olarak söndürülmesini mecbur kılar.

• Mükemmel dizayn edilmiş alev sürgü mekanizması, doldurma noktası ve yakıt   sistemi deposunun görülebilmesine olanak sağlar. Bu da burner kit maksimum   yakıt kapasitesinden fazla dolumu engeller.

• Sürgü mekanizması ile yapılan alev kontrolü size yaydığı ısı miktarını ve   yakıt tüketimini kontrol etmenize imkan verir. Sonuç:Estetik ve ekonomik bir   burner kit serisi

• Beraberinde verilen aksesuarlar güvenlik ve ergonomik olarak şömine   yakmak ve söndürmek için tasarlanmıştır. BK serisinin minimalist tasarımı ve   ısıya dayanıklı sağlam yapısı tüm sıcaklık derecelerinde ve yakıt   seviyelerinde güvenli ve düzgün çalışmayı garanti eder.

• Titiz üretim teknikleri ve lazer kesim sayesinde yakıtın sızma riski   ortadan kalkar. Burner kit beraberinde bedelsiz verilen Top Tray aksesuarı   ise uygulamadan ikinci bir katman oluşturarak daha fazla emniyet   sağlar.

Marka: ECOSMARTFIRE

Stok: 100524

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Teknik Çizim

Weight 7.6kg [16.76lb] Model Dimensions mm [in] L 400 [15.7] W 317 [12.5] D 123 [4.8] Application Indoor & Outdoor Materials Stainless Steel Grade 304

İNDİR / DÖKÜMANLAR

Teknik Katalog

Ölçüler için teknik detayları inceleyebileceğiniz şema içerir.

PDF

Kullanıcı Kılavuzu

PDF

Kurulum sonrası kullanım yönergeleri içerir.

Kurulum Kılavuzu

Kurulum planınınız için öneri,uyarı ve yönergeler içerir.

PDF

ESF Katalog

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

5o2psrni.bmp

PDF File

Outdoor Brochure

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

PDF File

Adsız.jpg

3D

Modelin Autocad format dosyasını indirebilirsiniz.

DWG

İLHAM ALIN / GALERİ

Bu modelin Tüm Dünya'dan mimar ve son kullanıcıların farklı konfigürasyonlar ile giydirme alternatiflerini inceleyin. İlham alın.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2

ÖZELLİKLER

    Ana Sayfa / Şömine / Ecosmart 

Ecosmart BK-5 Burner Kit

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

ISO Sertifika

Her EcoSmart ürünü ISO 9001:2008 standardındadır..

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.