Ecosmart BK-5 Burner Kit

Ecosmart BK-5 Burner Kit

Bu sofistike burner kit tasarımı bağımsız laboratuarlarda en çok test   edilen ürün grubumuzdur. Sektördeki pek çok üründe görülen tehlikeleri   ortadan kaldıran özel güvenlik önlemlerine sahiptir. BK Serisi aşağıdaki   çeşitli özel tasarım detayları içermektedir:


• Burner kit üzerinde ayrı bir yakıt dolum noktası ve ürün beraberinde   verilen özel bidon sayesinde güvenli bir yakıt dolumu sağlanır. Ağız bölmesi   burner kitin aşırı doldurulması ihtimalini azaltmak ve yakıt burner kit içine   boşaltılırken dökülme ve sıçramasını engellemek için dolum noktasına yakın bir noktada konumlandırılmıştır.

• İlave bir güvenlik önlemi ise alev sürgü mekanizması açıkken yakıt dolum   noktasına erişimin engellenmesi. Bu da burner kit yeniden yakıt doldurulmadan   önce şöminenin tam olarak söndürülmesini mecbur kılar.

• Mükemmel dizayn edilmiş alev sürgü mekanizması, doldurma noktası ve yakıt   sistemi deposunun görülebilmesine olanak sağlar. Bu da burner kit maksimum   yakıt kapasitesinden fazla dolumu engeller.

• Sürgü mekanizması ile yapılan alev kontrolü size yaydığı ısı miktarını ve   yakıt tüketimini kontrol etmenize imkan verir. Sonuç:Estetik ve ekonomik bir   burner kit serisi

• Beraberinde verilen aksesuarlar güvenlik ve ergonomik olarak şömine   yakmak ve söndürmek için tasarlanmıştır. BK serisinin minimalist tasarımı ve   ısıya dayanıklı sağlam yapısı tüm sıcaklık derecelerinde ve yakıt   seviyelerinde güvenli ve düzgün çalışmayı garanti eder.

• Titiz üretim teknikleri ve lazer kesim sayesinde yakıtın sızma riski   ortadan kalkar. Burner kit beraberinde bedelsiz verilen Top Tray aksesuarı   ise uygulamadan ikinci bir katman oluşturarak daha fazla emniyet   sağlar.

Marka: ECOSMARTFIRE

Stok: 100524

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Teknik Çizim

Weight 7.6kg [16.76lb] Model Dimensions mm [in] L 400 [15.7] W 317 [12.5] D 123 [4.8] Application Indoor & Outdoor Materials Stainless Steel Grade 304

DAHİLİ AKSESUARLAR