Ecosmart Scope 700

010 En İyi Yeni Ürün, Editor’ün Seçimi – Green Design International Hotel,   Motel + Restaurant Fuarı, New York-ödülleri kazanmıştır.

   Scope 700’ün cesur görünümü ve uzun ve zarif alevi, onu, kullanılmayan bir   şömineyi hayata döndürmek için ideal seçim haline getirir.

   Bir şömine tasarlarken etki bırakmak isteyenler için dizayn edilmiş olan   Scope 700 şömine iç aksamı içerisinde XL 700 burner kit kullanır.

   Pasa karşı işlem görmüş çelikten son derece sağlam olarak imal edilen Scope   700 siyah teflon kaplamayla tamamlanmıştır.

   Kaliteli,sağlam, zarif ve üstün bir stile sahip, işlevsel ve harika olan   EcoSmart Fire Scope modelleri, klasik şöminelerin modern ve çevreyle dost   bacasız şöminelere dönüşümünü son derece basit kılar.

   İlk etapta evlerin yenilenmesinde mükemmel bir çözüm olarak yaratılmış olan   Scope 700, 500 & 340 modellerinin EcoSmart Fire şömine ürün grubuna   katılma nedeni sonuçta elde edilen görüntünün oldukça hoş olmasıdır.

   Klasik şömine ocakları içerinde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır- cesur   görünümü ve çarpıcı alevleri eski ve kullanılmayan bir şömineyi hayata   döndürmek için idealdir. Hem geleneksel hem de modern düzenlemelere uygundur.

   Kullanım ve bakım kolaylığından ötürü şöminenizi daha da sık   kullanacaksınız. Bu şömine serisi size zaman tasarrufu sağlar ve kurulumu   oldukça basittir.

   Eğer şöminenin içerinde odun koymak için bir ızgara varsa kaldırın ve   bacasız şömine ızgara modellerimizden birini yerleştirin. Odunlu bir   şöminenin dönüştürülmesi için yapacağınız işlemler ile şömine bir kaç dakika   içinde çalışmaya başlayacaktır.
   Marka: ECOSMARTFIRE
   Stok: 100542

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt
1/0

Teknik Çizim

İNDİR / DÖKÜMANLAR

Teknik Katalog

Ölçüler için teknik detayları inceleyebileceğiniz şema içerir.

PDF

Kullanıcı Kılavuzu

PDF

Kurulum sonrası kullanım yönergeleri içerir.

Kurulum Kılavuzu

Kurulum planınınız için öneri,uyarı ve yönergeler içerir.

PDF

ESF Katalog

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

5o2psrni.bmp

PDF File

Outdoor Brochure

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

PDF File

Adsız.jpg

3D

Modelin Autocad format dosyasını indirebilirsiniz.

DWG

İLHAM ALIN / GALERİ

Bu modelin Tüm Dünya'dan mimar ve son kullanıcıların farklı konfigürasyonlar ile giydirme alternatiflerini inceleyin. İlham alın.

1/0

ÖZELLİKLER

    Ana Sayfa / Şömine / Ecosmart 

Ecosmart Scope 700

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

ISO Sertifika

Her EcoSmart ürünü ISO 9001:2008 standardındadır..

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.