Ecosmart Scope 700

Ecosmart Scope 700

010 En İyi Yeni Ürün, Editor’ün Seçimi – Green Design International Hotel,   Motel + Restaurant Fuarı, New York-ödülleri kazanmıştır.

   Scope 700’ün cesur görünümü ve uzun ve zarif alevi, onu, kullanılmayan bir   şömineyi hayata döndürmek için ideal seçim haline getirir.

   Bir şömine tasarlarken etki bırakmak isteyenler için dizayn edilmiş olan   Scope 700 şömine iç aksamı içerisinde XL 700 burner kit kullanır.

   Pasa karşı işlem görmüş çelikten son derece sağlam olarak imal edilen Scope   700 siyah teflon kaplamayla tamamlanmıştır.

   Kaliteli,sağlam, zarif ve üstün bir stile sahip, işlevsel ve harika olan   EcoSmart Fire Scope modelleri, klasik şöminelerin modern ve çevreyle dost   bacasız şöminelere dönüşümünü son derece basit kılar.

   İlk etapta evlerin yenilenmesinde mükemmel bir çözüm olarak yaratılmış olan   Scope 700, 500 & 340 modellerinin EcoSmart Fire şömine ürün grubuna   katılma nedeni sonuçta elde edilen görüntünün oldukça hoş olmasıdır.

   Klasik şömine ocakları içerinde kullanılacak şekilde tasarlanmıştır- cesur   görünümü ve çarpıcı alevleri eski ve kullanılmayan bir şömineyi hayata   döndürmek için idealdir. Hem geleneksel hem de modern düzenlemelere uygundur.

   Kullanım ve bakım kolaylığından ötürü şöminenizi daha da sık   kullanacaksınız. Bu şömine serisi size zaman tasarrufu sağlar ve kurulumu   oldukça basittir.

   Eğer şöminenin içerinde odun koymak için bir ızgara varsa kaldırın ve   bacasız şömine ızgara modellerimizden birini yerleştirin. Odunlu bir   şöminenin dönüştürülmesi için yapacağınız işlemler ile şömine bir kaç dakika   içinde çalışmaya başlayacaktır.
   Marka: ECOSMARTFIRE
   Stok: 100542

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt
1/0

Teknik Çizim

1/0

Teknik Çizim

DAHİLİ AKSESUARLAR