Ecosmart VB2 Burner Kit

Ecosmart VB2 Burner Kit

Kolayca dönüştürün
EcoSmart VB Serisi, geleneksel tarzdaki odunlu şöminelerin temiz yanan ve   zahmetsiz kullanım sunan bioethanol yakıtlı bacasız şömineye dönüştürülmesi   için özel olarak tasarlanmıştır.

VB2 burner kit Edwardian,Federation,Art Deco veya Art Nouveau tarzındaki   tüm şöminelere uyum sağlayarak kolayca içerisine yerleştirilecek şekilde   dizayn edildi. Sonuç? Geleneksel şömineler ruhunu koruyarak zahmetsiz   ekolojik yakıtlı şöminelere dönüşüyor. Şöminenin dönüştürülmesi oldukça   kolay. Satın almış olduğunuz burner kiti şöminenin içerisine yerleştirin ve   çevresini ister yapay odun setiyle ya da başka aksesuarlarla süsleyin.


   • Ayarlanabilir ayakları sayesinde burner kiti mevcut şöminenizin ızgarasının   yüksekliğine ve derinliğine göre ayarlayabilirsiniz.
   • Burner kit tepe noktasının çevresindeki tasarımlandırılmış yükseltilmiş   ağız sayesinde şömine içerisinde kullandığınız yapay odun seti gibi   aksesuarların alevlerin üzerine oturarak seyir zevkini kötüleştirmesini   engeller ve aynı zamanda açma kapama mekanizmasının işlevselliğini korur.   Ayrıca yüksek konumlandırılmış ağız üzerindeki delikler bir hava sirkülasyonu   sağlar bu da seyir zevkinizi artırır.
   • Burner kit içerisinde konumlandırılan çeşitli mekanizmalar seyir   zevkinden ödün vermeden şöminenin verimliliğini artırır ve yakıt sarfiyatını   minimize eder. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde bulaşık makinesinde   yıkanabilir. En yüksek kalite standartlarındaki üretim anlayışı ile çok uzun   yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
   • Burner kit üzerindeki kapak şöminenizi söndürmek ve kullanılmadığı   zamanlarda korumak maksatlı tasarlanmıştır. Bu kapak toz partikülleri,yağmur   veya sıva parçalarının burner kit içerisine geçişini engeller ve 304 kalite   paslanmaz çelik yakıt tankını tüm yıl boyunca temiz tutarak güvenli bir   şekilde çalışmasını sağlar.
• Burner kit içerisinde işaretlenmiş maksimum dolum noktası yakıtı fazla   koyarak taşırmanızı engeller.
• Burner kit beraberinde verilen standart aksesuar seti güvenli ergonomik   bir yakıt doldurma,ateşleme ve söndürme zinciri sağlar. VB serisinin   minimalist dizaynı ve sağlam yapısı her sıcaklık derecesinde ve yakıt   seviyesinde istikrarlı ve güvenli bir çalışma sağlar.
• Yüksek ısıya dayanıklı siyah rengi ve özgün tasarımı geleneksel   şöminelerle oldukça uyumlu olup 2 litrelik yakıt hacmi ile 6 saate kadar   kesintisiz yanma sağlar.
Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100552

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3