Ecosmart XL 1200 Burner Kit

Yalın bir alevin yatay formda ve geniş bir alanda yanması çok basit görünebilir fakat paslanmaz çeliğin çeşitli ısılarda genleşmesi gibi detaylar düşündüğümüzde bu aslında oldukça karmaşıktır. Yaptığımız çeşitli testler sonucunda bu detayları çözdük ve bu doğrultuda XL serimizin üretimine geçtik

• Güvenli bir yoldan bioşöminenizi söndürmek için özel bir kapak mekanizması geliştirilmiştir. XL serisi şömine burner kitleri her koşulda, her ısıda, her zaman güvenli, tutarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır.

• Burner kit üzerindeki yakıt dolum noktası güvenlik açısından ateşleme noktasından ayrı tutulmuştur. Şömine beraberinde verilen bidonun mühendislik tasarımı başlığı yakıt dolumu yaparken burner kit üzerine tam olarak oturmasını ve üzerindeki butona basmadan yakıtı serbest bırakmayarak dökülme,sıçrama ve israfı engeller.

• Özel dizayn edilmiş iç mekanizma bir yandan bio şöminenin yakıt verimliliğini arttırırken diğer yandan yakıtı ayarlamanıza ve alevi stabilize etmenize yardımcı olur .

• Şöminelerimiz beraberinde verilen aksesuarlardan ateşleme çubuğu şömine yakmayı ve söndürmeyi güvenli bir hale getirirken aynı zamanda sürgü kapak sistemli şömine modellerinde alev ayarı yapabilmeyi de sağlar . Şömine yanarken (sürgü kapak açık konumdayken) yakıt dolum bölümünde yakıt ilave etmeyi engelleyen iç mekanizma devreye girerek erişimi engeller.

• Modern ve teknolojik üretim tekniğimiz sızıntı ihtimalini yok ederek güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır.

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

           Burner Kit:

Ecosmart XL 1200 Burner Kit

Burner kit’lerimiz sektöründe  en uzun ve verimli yanma süreleri sunmak için tasarlanmıştır. Homojen ve renkli  gerçek alevler.

Untitled.png
Untitled.png
Untitled.png

Yakıt  Kapasitesi

10 L

Ort.Isıtma m2

Min.Kullanım Hacim

65m2

115m3

Isıl Güç

Yakıt Verimlilik

15290 BTU/h

9-14h

2.6 Gal

700ft2

4061ft3

4.5 kW 17 MJ/h

10 Litres

İNDİR / DÖKÜMANLAR

Teknik Katalog

Ölçüler için teknik detayları inceleyebileceğiniz şema içerir.

PDF

Kullanıcı Kılavuzu

Kurulum sonrası kullanım yönergeleri içerir.

PDF

Kurulum Kılavuzu

Kurulum planınınız için öneri,uyarı ve yönergeler içerir.

PDF

ESF Katalog

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

5o2psrni.bmp

PDF File

Outdoor Brochure

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

PDF File

Adsız.jpg

3D

Modelin Autocad format dosyasını indirebilirsiniz.

DWG

İLHAM ALIN / GALERİ

Bu modelin Tüm Dünya'dan mimar ve son kullanıcıların farklı konfigürasyonlar ile giydirme alternatiflerini inceleyin. İlham alın.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1

ÖZELLİKLER

    Ana Sayfa / Şömine / Ecosmart 

Ecosmart XL 1200 Burner Kit

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

ISO Sertifika

Her EcoSmart ürünü ISO 9001:2008 standardındadır..

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.