Ecosmart XL 1200 Burner Kit

Ecosmart XL 1200 Burner Kit

Yalın bir alevin yatay formda ve geniş bir alanda yanması çok basit görünebilir fakat paslanmaz çeliğin çeşitli ısılarda genleşmesi gibi detaylar düşündüğümüzde bu aslında oldukça karmaşıktır. Yaptığımız çeşitli testler sonucunda bu detayları çözdük ve bu doğrultuda XL serimizin üretimine geçtik

• Güvenli bir yoldan bioşöminenizi söndürmek için özel bir kapak mekanizması geliştirilmiştir. XL serisi şömine burner kitleri her koşulda, her ısıda, her zaman güvenli, tutarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır.

• Burner kit üzerindeki yakıt dolum noktası güvenlik açısından ateşleme noktasından ayrı tutulmuştur. Şömine beraberinde verilen bidonun mühendislik tasarımı başlığı yakıt dolumu yaparken burner kit üzerine tam olarak oturmasını ve üzerindeki butona basmadan yakıtı serbest bırakmayarak dökülme,sıçrama ve israfı engeller.

• Özel dizayn edilmiş iç mekanizma bir yandan bio şöminenin yakıt verimliliğini arttırırken diğer yandan yakıtı ayarlamanıza ve alevi stabilize etmenize yardımcı olur .

• Şöminelerimiz beraberinde verilen aksesuarlardan ateşleme çubuğu şömine yakmayı ve söndürmeyi güvenli bir hale getirirken aynı zamanda sürgü kapak sistemli şömine modellerinde alev ayarı yapabilmeyi de sağlar . Şömine yanarken (sürgü kapak açık konumdayken) yakıt dolum bölümünde yakıt ilave etmeyi engelleyen iç mekanizma devreye girerek erişimi engeller.

• Modern ve teknolojik üretim tekniğimiz sızıntı ihtimalini yok ederek güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır.

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Teknik Çizim

Weight
15.70kg [34.61lb]
Model Dimensions mm [in]
L 1200 [47.2] W 195 [7.7] D 112 [4.4]
Application
Indoor & Outdoor
Materials
Stainless Steel Grade 304
Colours : Stainless Steel

DAHİLİ AKSESUARLAR