Ecosmart XL 500 Burner Kit

Ecosmart XL 500 Burner Kit

Yalın bir alevin,   yatay formda ve geniş bir alanda yanması çok basit görünebilir fakat   paslanmaz çeliğin çeşitli ısılarda genleşmesi gibi detaylar düşündüğümüzde bu   aslında oldukça karmaşıktır. Yaptığımız çeşitli testler sonucunda bu   detayları çözdük ve bu doğrultuda XL serimizin üretimine geçtik

   • Güvenli bir yoldan bioşöminenizi söndürmek için özel bir kapak   mekanizması geliştirilmiştir. XL serisi şömine burner kitleri her koşulda,   her ısıda, her zaman güvenli, tutarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır.

   • Burner kit üzerindeki yakıt dolum noktası güvenlik açısından ateşleme   noktasından ayrı tutulmuştur. Şömine beraberinde verilen bidonun mühendislik   tasarımı başlığı yakıt dolumu yaparken burner kit üzerine tam olarak oturmasını   ve üzerindeki butona basmadan yakıtı serbest bırakmayarak dökülme,sıçrama ve   israfı engeller.

   • Özel dizayn edilmiş iç mekanizma bir yandan bio şöminenin yakıt   verimliliğini arttırırken diğer yandan yakıtı ayarlamanıza ve alevi stabilize   etmenize yardımcı olur .

   • Şöminelerimiz beraberinde verilen aksesuarlardan ateşleme çubuğu şömine   yakmayı ve söndürmeyi güvenli bir hale getirirken aynı zamanda sürgü kapak   sistemli şömine modellerinde alev ayarı yapabilmeyi de sağlar . Şömine   yanarken (sürgü kapak açık konumdayken) yakıt dolum bölümünde yakıt ilave   etmeyi engelleyen iç mekanizma devreye girerek erişimi engeller.

   • Modern ve teknolojik üretim tekniğimiz sızıntı ihtimalini yok ederek   güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır.
   Marka: ECOSMARTFIRE
   Stok: 100518"

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Teknik Çizim


Weight
6.5kg [14.33lb]
Model Dimensions mm [in]
L 500 [19.7] W 195 [7.7] D 112 [4.4]
Application
Indoor & Outdoor
Materials
Stainless Steel Grade 304

DAHİLİ AKSESUARLAR