Ecosmart XL 700 Burner Kit

Ecosmart XL 700 Burner Kit

Yalın bir alevin yatay formda ve  geniş bir alanda yanması çok basit görünebilir fakat paslanmaz çeliğin  çeşitli ısılarda genleşmesi gibi detaylar düşündüğümüzde bu aslında  oldukça karmaşıktır. 

• Güvenli bir yoldan bioşöminenizi söndürmek için özel bir kapak  mekanizması geliştirilmiştir. XL serisi şömine burner kitleri her  koşulda, her ısıda, her zaman güvenli, tutarlı ve güvenilir bir şekilde  çalışır.

• Burner kit üzerindeki yakıt dolum noktası güvenlik açısından  ateşleme noktasından ayrı tutulmuştur. Şömine beraberinde verilen  bidonun mühendislik tasarımı başlığı yakıt dolumu yaparken burner kit  üzerine tam olarak oturmasını ve üzerindeki butona basmadan yakıtı  serbest bırakmayarak dökülme,sıçrama ve israfı engeller.

• Özel dizayn edilmiş iç mekanizma bir yandan bio şöminenin yakıt  verimliliğini arttırırken diğer yandan yakıtı ayarlamanıza ve alevi  stabilize etmenize yardımcı olur .

• Şöminelerimiz beraberinde verilen aksesuarlardan ateşleme çubuğu  şömine yakmayı ve söndürmeyi güvenli bir hale getirirken aynı zamanda  sürgü kapak sistemli şömine modellerinde alev ayarı yapabilmeyi de  sağlar . Şömine yanarken (sürgü kapak açık konumdayken) yakıt dolum  bölümünde yakıt ilave etmeyi engelleyen iç mekanizma devreye girerek  erişimi engeller.

• Modern ve teknolojik üretim tekniğimiz sızıntı ihtimalini yok ederek güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır.

Stok: 100517

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Teknik Çizim


Weight
9.2kg [20.28lb]
Model Dimensions mm [in]
L 700 [27.6] W 195 [7.7] D 112 [4.4]
Application
Indoor & Outdoor
Materials
Stainless Steel Grade 304