Ecosmart XL 900 Burner Kit

Ecosmart XL 900 Burner Kit

Yalın  bir alevin yatay formda ve geniş bir alanda yanması çok basit  görünebilir fakat paslanmaz çeliğin çeşitli ısılarda genleşmesi gibi  detaylar düşündüğümüzde bu aslında oldukça karmaşıktır. 

• Güvenli bir  yoldan bioşöminenizi söndürmek için özel bir kapak mekanizması  geliştirilmiştir. XL serisi şömine burner kitleri her koşulda, her  ısıda, her zaman güvenli, tutarlı ve güvenilir bir şekilde çalışır.

• Burner kit  üzerindeki yakıt dolum noktası güvenlik açısından ateşleme noktasından  ayrı tutulmuştur. Şömine beraberinde verilen bidonun mühendislik  tasarımı başlığı yakıt dolumu yaparken burner kit üzerine tam olarak  oturmasını ve üzerindeki butona basmadan yakıtı serbest bırakmayarak  dökülme,sıçrama ve israfı engeller.

• Özel dizayn  edilmiş iç mekanizma bir yandan bio şöminenin yakıt verimliliğini  arttırırken diğer yandan yakıtı ayarlamanıza ve alevi stabilize etmenize  yardımcı olur .

• Şöminelerimiz  beraberinde verilen aksesuarlardan ateşleme çubuğu şömine yakmayı ve  söndürmeyi güvenli bir hale getirirken aynı zamanda sürgü kapak sistemli  şömine modellerinde alev ayarı yapabilmeyi de sağlar . Şömine yanarken  (sürgü kapak açık konumdayken) yakıt dolum bölümünde yakıt ilave etmeyi  engelleyen iç mekanizma devreye girerek erişimi engeller.

• Modern ve teknolojik üretim tekniğimiz sızıntı ihtimalini yok ederek güvenliğinizi maksimum seviyeye çıkarır.

Stok: 100516

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Teknik Çizim


Weight
12.20kg [26.90lb]
Model Dimensions mm [in]
L 908 [35.7] W 195 [7.7] D 112 [4.4]
Application
Indoor & Outdoor
Materials
Stainless Steel Grade 304