Igloo BK5

Igloo BK5

Mükemmel bir orta şömine – farklı ve orijinal

   EcoSmart Igloo çağdaş bir dekorun yaratılması amacı ile fütüristik bir   yönle geliştirilmiş ayaklı bir mobilyadır. Özel ve orijinaldir. Görünmezlik   özelliği veren güçlendirilmiş bir cam çepere sahiptir.

   Paslanmaz çelik bir taban cam çeper arasında asılıdır ve bu eşsiz form   alevin, cam panellerde pek çok yönde dans etmesine olanak verir. Bu özellik   göz alıcı bir dekor unsurunun ortaya çıkmasına ve bulunduğu ambiyansın sıcaklığının   artmasına katkı sağlar.

   Portatif bir sanat eseri olarak tasarlanmış olan Igloo’nun zarif ve yalın   tasarımı, ofisler, barlar ve restoranlar gibi ticari mekanların yanı sıra   konutlar, daireler ve müstakil evler de dahil olmak üzere hemen her ortama   şıklık katar.

Çevreyle dost ve yenilenebilir bir enerji olan Bioethanol yakıtı kullanan   Igloo, diğer Tasarım Şömine Serisi ürünleri gibi benzersizdir.

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Teknik Çizim

Weight 57.60kg [127lb] Model Dimensions mm [in] L 978 [38.5] W 494 [19.4] H 904 [35.6] Application Outdoor & Indoor Materials Stainless Steel Grade 304, Toughened Glass

DAHİLİ AKSESUARLAR