Mix 850

Mix 850

Açık hava ateşinin sadeliğini klasik moden ve lüks bir dokunuşla   birleştiren Ecosmart Mix Fire Bowl modelleri mimari mekanlara adeta hayat   verir.

   Tüm hava koşullarına dayanıklı bir betondan yapılan ve diğer yakıt   türlerindeki açık hava şöminelerinin is,duman,koku,kıvılcım gibi   dezavantajlarını içerisinde barındırmayan bu model avlular,   balkonlar,teraslar havuz başları için oldukça idealdir.

   Oldukça fonksiyonel ve elegant bir model olan Mix Fire Bowl kolayca yakılıp   söndürülebilir ve bunun yanında ısı,ışık ve ambians ihtiyacı neredeyse oraya   taşınabilir.

   Mix Fire Bowl iki farklı ebatta üretilmektedir. Küçük olan Mix 600 (4.1 kg)   ve daha büyük olan Mix 800 (4.4 kg) ..Her iki model de kötü hava şartlarına   dayanıklı bir betondan imal edilmiştir.

   Çevre dostu,yenilenebilir ve temiz yanan bir enerji kaynağı olan bioethanol   her bir Mix Fire modeline hayat vermektedir.

   Ecosmart AB 3 veya AB 8 yuvarlak formda brülörlerden herhangi biri entegre   edilerek kesintisiz 8 saat yanma sağlanabilir. Buna ilaveten bulunduğu   mekanın mimari tarzına gore çakıl taşları veya başka dekoratif taşlar   içerisine ve brülör çevresine konulabilir.

TEKNİK DETAYLAR

Bu modelin teknik çizimini aşağıda görebilirsiniz ve indirebilirsiniz.

Daha fazla teknik  bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Teknik Çizim
Verimlililik Değerleri
Ambalaj
Aksesuarlar
Yakıt

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

Teknik Çizim


Weight
47.60kg [105lb]
Model Dimensions mm [in]
L 850 [33.5] W 850 [33.5] H 319 [12.6]
Application
Indoor & Outdoor
Materials
Concrete Composite, Stainless Steel Grade 304

DAHİLİ AKSESUARLAR