Ecosmart VB2 Burner Kit

Kolayca dönüştürün

EcoSmart VB Serisi, geleneksel tarzdaki odunlu şöminelerin temiz yanan ve zahmetsiz kullanım sunan bioethanol yakıtlı bacasız şömineye dönüştürülmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

VB2 burner kit Edwardian,Federation,Art Deco veya Art Nouveau tarzındaki tüm şöminelere uyum sağlayarak kolayca içerisine yerleştirilecek şekilde dizayn edildi. Sonuç? Geleneksel şömineler ruhunu koruyarak zahmetsiz ekolojik yakıtlı şöminelere dönüşüyor. Şöminenin dönüştürülmesi oldukça kolay. Satın almış olduğunuz burner kiti şöminenin içerisine yerleştirin ve çevresini ister yapay odun setiyle ya da başka aksesuarlarla süsleyin.

• Ayarlanabilir ayakları sayesinde burner kiti mevcut şöminenizin ızgarasının yüksekliğine ve derinliğine göre ayarlayabilirsiniz.

• Burner kit tepe noktasının çevresindeki tasarımlandırılmış yükseltilmiş ağız sayesinde şömine içerisinde kullandığınız yapay odun seti gibi aksesuarların alevlerin üzerine oturarak seyir zevkini kötüleştirmesini engeller ve aynı zamanda açma kapama mekanizmasının işlevselliğini korur. Ayrıca yüksek konumlandırılmış ağız üzerindeki delikler bir hava sirkülasyonu sağlar bu da seyir zevkinizi artırır.

• Burner kit içerisinde konumlandırılan çeşitli mekanizmalar seyir zevkinden ödün vermeden şöminenin verimliliğini artırır ve yakıt sarfiyatını minimize eder. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde bulaşık makinesinde yıkanabilir. En yüksek kalite standartlarındaki üretim anlayışı ile çok uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.

• Burner kit üzerindeki kapak şöminenizi söndürmek ve kullanılmadığı zamanlarda korumak maksatlı tasarlanmıştır. Bu kapak toz partikülleri,yağmur veya sıva parçalarının burner kit içerisine geçişini engeller ve 304 kalite paslanmaz çelik yakıt tankını tüm yıl boyunca temiz tutarak güvenli bir şekilde çalışmasını sağlar.

• Burner kit içerisinde işaretlenmiş maksimum dolum noktası yakıtı fazla koyarak taşırmanızı engeller.

• Burner kit beraberinde verilen standart aksesuar seti güvenli ergonomik bir yakıt doldurma,ateşleme ve söndürme zinciri sağlar. VB serisinin minimalist dizaynı ve sağlam yapısı her sıcaklık derecesinde ve yakıt seviyesinde istikrarlı ve güvenli bir çalışma sağlar.

• Yüksek ısıya dayanıklı siyah rengi ve özgün tasarımı geleneksel şöminelerle oldukça uyumlu olup 2 litrelik yakıt hacmi ile 6 saate kadar kesintisiz yanma sağlar.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100552
0,00 TL

Özellikler

Hacim Kapasitesi 2 Litres 0.5 Gallons
Ortalama Isıtma Alanı 15m2 161ft2
Isıtma Kapasitesi 2.5 kW 6180 BTU/hr 7.236 MJ/hr
Çap 112.5mm(H) x 330mm(W) x 110mm(D)
4.4″(H) x 13.0″(W) x 4.3″(D)