Ecosmart XS 340 Burner Kit

XS340 burner kit serisinin en küçüğüdür. XL serimizin küçük versiyonu olan bu seri küçük ebatlı burner kit gerektiren özel kurulumlarda ideal çözümler sunar. Ancak ebatları sizi şaşırtmasın, XS 340 2.5 litreye kadar bioetanol alır ve 6 saate kadar yanma sağlar. Ana Özellikler Şunlardır:

• Özel bir dolum noktası ve üzerinde yer alan seviye işaretleri aşırı doldurma olasılığını azaltır

• Beraberinde verilen aksesuarlar ergonomik ve güvenli bir yoldan şömine yakmak ve söndürmek için tasarlanmıştır

• Tüm bacasız şömine burner kit modellerimizde olduğu gibi, XS340 her koşulda ve ısı derecelerinde güvenilir ve düzenli bir şekilde çalışır

• Şömine söndürmek için geliştirilen kapak sistemi her defasında sorunsuz çalışarak güvenliğinizi garanti eder.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100523

Özellikler

Burner Kitler

Ecosmart Fire burner kit ürünlerini seçtiğinizde konut ve ticari mekanlarda yaratıcılığınızı kullanarak farklı tasarımları hayata geçirebilirsiniz.

EcoSmartFire burner kitler son derece kaliteli malzeme ve işgücü ile son teknoloji makinalarda titiz üretim süreçlerinden ve güvenlik testlerinden geçer.

Tasarımları oldukça şıktır bu da burner kit ünitelerimizi özel bir şömine yaratmak isteyenler için ideal seçim haline getirir.

Sade ve şık

Bioetanol temiz yanan bir ürün olduğundan, EcoSmart Şöminelerinin bacaya ihtiyacı yoktur Bunun yanında şöminelerimiz sıvı bio-etanolü burner kit içerisinde muhafaza ettiğinden kablo veya gaz bağlantısı da gerektirmez. Bu özellikleri ile EcoSmart şömineleri iç veya dış mekandaki herhangi bir yere kolaylıkla kurulabilmektedir.


no-chimney

Baca kurulumu gerektirmez
Bio-etanolün yanması ile ısı ve düşük miktarda su buharı açığa çıkar. Bunun anlamı da şöminenizi kullanmak için bir bacaya ihtiyaç duymayacağınızdır.

 

no-gas

Gaz veya elektrik bağlantısı gerektirmez
Sıvı yakıtı içinde barındıran burner kitler doğalgaz borusu veya bir elektrik prizi gibi herhangi donanım bağlantısına gerek duymaz.

 

 

Temiz Yanma

  EcoSmart Fire burner kitler tarım yan ürünlerinden üretilen temiz yanan yenilenebilir enerji kaynağı bioethanol sıvı yakıtla çalışır. İs,duman, kül oluşmaz. Bazı yakıtlar diğerlerinden daha iyidir, bölgenizde mevcut olan en iyi yakıtı temin etmek için yerel distribütörünüzle temasa geçiniz. Mevcut olması halinde e-nrg tavsiye edilir.

Kolay Bakım

  EcoSmart burner kitler sıcak suda yıkanabilir (hatta bulaşık makinenize dahi konabilir), bu sayede yakıtta mevcut olan toz, karbon atıkları ve değiştirici maddeler ortadan kalkar. EcoSmart burner kitleri diğerlerinden ayıran da budur. EcoSmat burner kitlerin temizliği oldukça kolaydır.Daha temiz yanarlar ve bir ömür boyunca kullanılabilirler!

EcoSmart burner kitler yüksek performansa sahiptir

  En küçük burner kit ürünümüzün dahi 2.5 kw gücündeki elektrikli ısıtıcı kadar ısı yaydığını biliyor muydunuz? Bioetanol yandığında süper bir konveksiyon sistemi ile devamlı bir ısı döngüsü sağlanır.

 

DAHİLİ AKSESUARLAR