ERCOLE LARGE BASIC

Eşsiz bir İtalyan tasarımı

Ak47, en iyi dış mekan şöminelerini, bahçe mobilyalarını ve dekorasyonun mükemmel 
sentezini temsil eden ve İtalya tasarım detaylarını arayanlar için referans bir
markadır.AK-47, tüm dünyada dizayn ürünler severler tarafından, sadelik
ve değer arasındaki bağın, ateş etrafında toplanan bedensel ve
zihinsel birikimin temsil ettiği, rahat ve sıcak bir ortamı karşılayanlar
insanlar tarafından çok beğenilmektedir. AK-47 Her tasarımda ki dış mekana uyum sağlayan, ev ve yaşamsal alanlarda adaptasyonu mükemmel
olan ve günlük dinginliğin kaynağı olarak şömine fikrini somutlaştıran bir koleksiyon olarak ihtiyacınızı fazlasıyla karşılamaktadır.

Renk Alternatifleri: Beyaz Kahve Gri


Stok: 100625

Özellikler

Ercole Large Basic

Güçlü ve heybetli, mitolojik bir kahraman gibi kötü havalarla sizin için baş edebilir.İlkel ateşin etrafını saran hafif akrilik betondan yapılmıştır.Zarif ve enformel olmayı, materyallerin yaşını ve zamanın geçişiyle nasıl dönüştüğünü size aktarır ve bu da size sadece otantik bir lezzet verir.

Gri  renkli akrilik beton  Ø2500 mm çapında görkemli bir tasarımdır.Ercole, odun ateşi ile yanan bir ateş çukuru barındırır.İki hammaddenin birleşmesiyle doğar - bir yapısal eleman olarak çelik ve tasarımını süsleyen ve geliştiren beton ile tasarım tamamlanır.Dekoratif dış mekan mobilyası olarak da kullanabilirsiniz. Ercole bahçenizde keyifli ve baştan çıkarıcı bir odak noktası oluşturabilir.Mekanın sınırlı olduğu yerler için, bahçeler, teraslar, oteller ve ortak alanlar için idealdir.

 

 

 

Dış mekan Şömineniz, oksidasyona uğramış işlenmiş çelikle ve görünür bileşenlerle destekleyici bir  iskeletten oluşur ve korozyonun önlenmesi için özel bir işlem uygulanır.
Tezgah, taşa hafifçe  fırçalama işlemi yapılmış  akrilik eseslı beton ile tasarımlandırılmıştır.Beton  güçlü ve baskın bir dokuya sahip rafine bir yapıdadır - açık bir tonda, elastik ve tipik modernite sunar.
Doğal bir malzeme dokusu  , ekstraksiyon süresine bağlı olarak değişebilir.
Şöminenin alt kısmı, nesneyi en iyi şekilde tanımlayan büyük boyutlu bir günlük depolama alanı barındırır.
Ercole, rüzgar ve yağmurda küllerin kaçmasını önlemek için, kullanılmadığı zaman yanma odasını kapatmak için çelik bir kapak plakası ile birlikte tedarik edilir.
Kullanımda, ateş çukurunun üst kısmı fazla ısınmaz.
Özel paslanmaz çelik ızgara seti (ayrı olarak satılır) ile ateş çukuru da barbekü olarak kullanılabilir.

Fire pit
Ø2500 H400 mm
Cod. BIA250Z15

Grill kit
Ø940 mm
Cod. BAB094Z17

Ağırlık Ort. 970 Kg

Bu ürün, doğal yaşlanma süreciyle zenginleştirilmiş malzeme ve kaplamaların kullanımı nedeniyle yüzeysel farklılık ve kromatik varyasyonlar sergileyebilir, böylece her parçanın benzersizliği söz konusudur.

Montaj en az iki kişi gerektirir.
Montaj zorluk derecesi: Kolay