Fusion

Modern hayatın mükemmel tamamlayıcısı

İsmini karakterinden alan Fusion şömine modeli stil ve işlevselliği bir araya getirmektedir. Modern ve sade çizgisi ile, hem modern hem de akıllıdır,en modern ortamları bile geliştirecek şekilde tasarlanmıştır. Minimalist şıklık içinde azami kullanışlılık sunan Fusion çift cepheden ateşi izlemeye imkan tanır bu da kullanıcısına geniş alan hissi vermektedir.

Esas itibarı ile dikdörtgen şekilli bir şömine olan Fusion çok daha fazla şey sunmaktadır. EcoSmart burner kit yerleşimine uygun şekilde tasarlanmış olan özel bir stile sahip portatif mobilya görünümündedir. Güçlendirilmiş ön cam panel şöminenin bir yüzüne sabitlenmiştir.

Çağdaş yaşamın mükemmel donanımı Fusion müstakil evler, apartman dairelerinin yanı sıra barlar ve restoranlar gibi ticari mekanlar için de idealdir.

Tasarım Şömineler serisinin tüm diğer modellerinde olduğu gibi Fusion da portatif bir sanat eseridir ve de yakıt olarak bioethanol kullanır.Bu, çevreyle dost ve yenilenebilir bir enerjidir. Eğer Fusion modelinden daha büyük şömine arıyorsanız, EcoSmart Vision benzer bir stili olan bir modeldir.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100581

Özellikler