top of page

HOLOGRAPHIK® şömine yeni bir ateş deneyimidir.

Teknoloji Focus Creation tarafından tasarlandı. ''Made in France''

ERGOFOCUS HOLOGRAPHIC

BATHYSCAFOCUS HOLOGRAPHIC

FOCUS, 50 yılı aşkın bir süredir dünya çapında standartları belirlemektedir. Yeni BATHYSCAFOCUS HOLOGRAPHIK® her türlü iç mekana uygundur. Bu geleceğin şöminesi.ultra gerçekçi Alevlerin doğal seramik kütükler üzerinde 3 boyutlu olarak konumlandığı sürükleyici bir tasarıma sahip benzersiz bir holografik sistem aracılığıyla çalışmaktadır.

Bu teknoloji baca gerekmesizin  çıtırdayan bir odun ateşinin tanıdık sesiyle zenginleştirilmiş, duyusal zevkle şaşırtıcı derecede gerçekçi bir holografik ateş yaratır. FOCUS, bir şömineden daha fazlasını tasarlayarak Decofire aracılığı Türkiye'de baaca olmadan her mekana yeni deneyimler kazandırır.

Son derece yenilikçi 10 teknolojik yenilik içeren bir patent, HOLOGRAPHIK® şömineyi tasarımla buluşturarak benzersiz kılar.
Made in France etiketi için geleneği gelecekle buluşturmaktadır. Bu seri iki ikonik modelden oluşuyor:

Stockholm Modern Sanat Müzesi tarafından sergilenen  BATHYSCAFOCUS bu modellerin ilkidir.

Sıfır Emisyon


HOLOGRAPHIK® şöminelerin yakıt beslemesi yoktur ve aynı zamanda emisyonsuz, muazzam derecede enerji verimlidirler. Yalnızca bir elektrik prizine ihtiyaç duyulur, bu da şöminenin çok çeşitli iç mekanlarda hemen hemen her yere monte edilebileceği anlamına gelir.

Güvenli ve kolay kullanım
Bu modellerden diğeri ERGOFOCUS HOLOGRAPHIK® tavana asılabilir ve 80° dönebilir, bu da ateşten neredeyse her açıdan keyif alınmasını sağlar. Bu çağdaş teknolojisi ile holographic elektrikli şömine, yangın riski oluşturmaz ve kıvılcım çıkarmaz, bu da onu bir yatak odası, ortak alan veya konfor ve güvenliğin gerekli olduğu herhangi bir proje için mükemmel kılar.

HOLOGRAPHIK® 30 watt'tan daha az tüketir ve dolayısıyla neredeyse hiç elektrik tüketmez.

HOLOGRAPHIK®'ın kullanımı kolaydır ve bir düğmeye dokunarak açılıp kapatılabilir.
HOLOGRAPHIK®, normalde şömineye uygun olmayan odalarda ateş keyfi yapmak isteyenler için çözümdür.

Baca sadece dekoratiftir ve uzunluğu herhangi bir tavan yüksekliğine göre ayarlanır.

bottom of page