Leon 76

Decofire Belle Epoque nostaljik radyatör koleksiyonu Fransa’nın başkenti Paris’te yaşanan güzellik ve zerafetin hakim olduğu Belle Epoque dönemine atıfta bulunuyor.

Koleksiyon ilham kaynağı Paris’in güzellil çağında yükselişe geçtiği dönemdeki tüm imgelerin mekanlara yansıtılması düşüncesi ile üretilmekte.

Fransız dekorasyon stillerinin canlandırılmasıyla hayat bulan bu radyatör koleksiyonu modern bir antikanın yaratacağı hayranlık duygusunun yanı sıra hem geleneksel hem de çağdaş bir estetik anlayışından beslenerek dayanıklılık,kalite,zerafet ve nazik ısıl gücü ile yüzyıllardır bulunduğu mekanları sarmalayarak hayatta kalmayı başarıyor…

Koleksiyon dahilinde farklı ebatlarda ve desenlerde zengin dekoratif akımların çeşitliliği renklerde ve final görünümlerde benzersiz dokular olması radyatörlere Art Nouveau tarzında bağımlılığı arttırıyor.


LEON, ilk olarak 1890'da Fransa'da sunulan iki sütunlu bir el işçiliği ile üretilen
nostaljik döküm radyatördür.
Çok ayrıntılı çiçekli süslemeleri ve ısı çıkışı kalitesi, LEON'u iç mekanlara
karakter kazandıran ve geliştiren şık ve farkındalık yaratn bir radyatör haline
getirmektedir.

Standart Renkler;
Matte Black, Cast Iron Gray, Matte Grey.

Opsiyonel Detaylar
Glossy White, Black Pearl, Antique Copper, Antique Gold and RAL renklerinde
Marka: CINIER
Stok: 100382

Özellikler

Ürün Çeşitliliği

Koleksiyon dahilinde sunulan model, ebat, desen, renk ve dokulardaki çeşitlilik birçok mimari akımla kombine edilebilmesine olanak sağlıyor.

Tamamlayıcı Aksesuarlar

Alternatif modellerin yer aldığı termostat vana setleri pirinçten üretilmekte olup antik bronz, siyah veya beyaz renklerinde seçilebiliyor.

Köşe dönüşler için özel dilim parçası temin edilebiliyor. Kendinden ayaklı radyatör modelleri duvara asılmak istendiğinde ayaksız ve taşıyıcı duvar aparatı ile birlikte sipariş edilebiliyor.Opsiyonel olarak sunulan dekoratif kapama aksesuarı sayesinde ise radyatöre giren tesisat borusunu gizlemek mümkün.

 

 

Kalite Anlayışı

 

Fransa’dan ithal edilen ve son teknolojiye sahip tesislerde üretilen bu radyatör koleksiyonu EN 442 normunda. Tüm radyatörler üretim sürecinde 10,5 bar basınç altında dayanıklılık testine tabi tutuluyor ve toz boya ile boyanıp gerekli kalite kontroller yapılarak uluslararası taşımacılığa uygun şekilde paketleniyor.

 

 ''Sleeving Kit''

Tesisat duvar çıkış kapama aksesuarı.