Luna 1600 CL/CR Diamond Gas

Isıtma Kapasitesi : 10,5 Kw 

Ağıtlık :  140 Kg 

Net Cam Ölçüsü : 1504x406 mm

Verimlilik : 85,2% 

Baca Çapı : 150/100 veya 200/130 Hermetik Baca

Özellikler : 

Yüksek kaliteli brülör. 

RF Uzaktan kumanda, Kolay kullanım ve programlama 

Gazmer onaylı (Tüm Türkiye için)

Uluslararası Sertifikalar: CE,HR+ , Eco Green Plus

Uluslararası Garanti: 8 yıl (Elektronik devre için 2 yıl)

Marka: M-DESIGN
Stok: 100178

Özellikler

 

Decofire doğalgazlı şömineler bulunduğumuz modern çağda yaşadığımız mekanlara ateşi güvenli ve konforlu bir şekilde taşıyarak ona hükmetmek amacıyla tasarlandı.

Müstakil yapıların vazgeçilmezlerinden olan şömineleri çok katlı yapılarda da depolama gerektirmeyen ve temiz bir yakıt olan doğalgazla;odun taşıma,is,kül gibi zahmetlere katlanmadan konforlu bir şekilde kullanmak doğalgazlı şömineler ile mümkün.

Doğalgazlı şömineler,doğalgaz tesisatının bulunduğu ve hermetik baca sisteminin uygulanabileceği her türlü yapıda kullanılabilir.Aynı zamanda lpg yakıt türü ile çalışan versiyonu da mevcuttur.

Decofire doğalgazlı şöminelere entegre edilmiş elektronik kart ile uyum içinde çalışan uzaktan kumanda açma,kapama alev ayarı fonksiyonlarının yanı sıra termostat özelliğiyle ortam sıcaklığını otomatik olarak ölçer.Uzaktan kumanda ile termostat zaman ayarlı olarak da programlanabilir. Bu programlama sayesinde,şöminenin kapalı konumdayken dahi istenilen saatte çalıştırılıp kapatılması mümkündür.

 

A Plus enerji sınıfında olan Decofire koleksiyonu minimum %85 verimlik oranı ile minimum gaz tüketimi

ve maksimum ısı verimi sağlar

Decofire doğalgazlı şöminelerin yanma haznesi vetro-ceramic siyah camlardan üretilmiştir..Bu patentli özellik alevlerin cam yüzeye yansıması ile daha ahenkli bir seyir zevki yaşatır.Bunun yanı sıra şömine içerisinde kullanılan seramik odun seti,beyaz taş,safir ve elmas gibi zengin dekoratif taş alternatifleriyle şömine mekanın mimari kişiliğiyle maksimum uyumu yakalar.

CE onayının yanı sıra en katı kalite kriterlerine sahip HR Plus belgesine de sahip olan Decofire doğalgazlı şömine koleksiyonu GAZMER onaylıdır. Mevcut İç Tesisat Yönetmeliği'ne göre sadece gaz dağıtım kuruluşları tarafından onaylı doğalgazlı şömineler iç tesisat projelerinde kullanılabilir.

 

Autocad

Autocad