MARINO DIŞ MEKAN ŞÖMİNE

Sunwood Marino Avrupa'nın En Çok Satan Gazlı/Lpg Dış Mekan Şöminesi

Hollanda üretimi Marino dış mekan şöminesi alevin seyir zevki ile verimli bir ısınma sağlanmak istenen tüm açık alanlar düşünülerek tasarlanmıştır.

Konforlu bir sıcaklık ve etkileyici bir ambiyans serin akşamlarda bile dış mekanlarınızı kullanmanızı ve keyif almanızı sağlar.

LPG tipi ev tipi tüpüyle çalışan Marino ile saatlerce sıcak bir atmosferin keyfini sürebilirsiniz.

Ayrıca Sunwood Marino sınıfındaki en güvenli ürünlerden biridir.

Tüm dış mekanlar,Restaurant,Otel ve kafeler için idealdir.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ebatlar: 126 x 42 x 42 cm

Ağırlık: 47 kg

Yakıt: LPG Tüp

Ateşleme: Pilot

Isıl Güç 5 kw/h ,

Gaz Sarfiyatı: 290 gr/h

Dekoratif Set: Lav Taşı

Sertifika: CE 2009/142/EC

www.sunwoodturkey.com

 

Stok: 100637

Özellikler

 

 

Mobil olması sayesinde istediğiniz yere kolaylıkla konumlandırabilirsiniz.

Açık alanlarınızda güçlü bir ısıtıcı ve etkileyici bir ambiyansı bir arada mı istiyorsunuz? Problem değil..! Her yönden seyir zevki sunan ve ısı yayan 4 tarafı camlı tasarımı ve her yöne dönebilen 2’si sabitlenebilir özellikte adet 4 tekerleği sayesinde Marino istediğiniz zaman istediğiniz yerde olur ve kalır.

Isı verimi ve seyir zevki bir arada…

Piyasadaki dış mekan ısıtıcıların bir çoğu estetikten yoksun benzer tasarımlarda infrared ve radyant tipi elektrikli ve gazlı (doğalgaz/lpg) sadece ısı yayma üzerine kurulu modellerden oluşmaktadır.

Isı veriminin yanı sıra ambiyansa maksimum katkı sunmak için tasarlanmış Marino dış mekan şöminesi otel,restoran,cafe gibi işletmelerin misafirlerinin konforu ve memnuniyeti önceliğiyle tasarım olarak alevlerin seyir zevkini ve ısı yayımını masa seviyesinde başlatır. Bu özelliğiyle açığa çıkan ısıdan maksimum fayda sağlanır ve enerji (ısı) kaybı minimum seviyeye düşer.

1 Adet LPG Tüple 1 Hafta Kullanım

Marino gazlı dış mekan şöminesi ortalama 5 kw/saat ısıl güç sağlarken 290 gr/saat lpg gaz sarfiyatlıyla tam dolu bir tüple ortalama 1 hafta süreyle (günde 5-6 saat çalıştırarak) tüp değiştirmenize gerek kalmadan mekanınıza katkı sağlar. Marino’nun gövdesi piyasadaki 12 kg’lık LPG ev tipi uzun tüpü alacak ebatlardaki kabini içinde barındırır.

Alev Yükseklik ve Isıl Güç Ayarı

Ürün üzerindeki butonu çevirerek ateşin yüksekliğini ve buna bağlı olarak yaydığı ısı gücünü havanın durumuna göre ayarlayabilirsiniz.

Mekanınıza Uygun Renk Seçenekleri ve Özel Sipariş Logo Çalışması

Marino modelimizde en çok satan renk siyah olmasına rağmen antrasit gri,beyaz ve cor-ten rengini de sipariş verebilirsiniz. Cafe,restoran,otel gibi ticari işletmelerin özel siparişleri için Marino dış mekan şömine modelimiz kendi markalarını taşıyan logolu (metal gövde üzerine lazer dekupasyon veya metal plaka) ve istenilen RAL renginde de üretilebilir.

Hem Ticari Hem de Bireysel Kullanıma Uygun..

Kaliteli, şık ve portatif dış mekan şöminesi Marino geniş bir coğrafyada bir çok otel,restoran ve cafe açık alanlarında görebilirsiniz. Bunun yanında her türlü mekanda bahçeler,avlular,teraslar,balkonlar,havuz alanları,yarı kapalı verandalar ürünün kullanımına uygundur. Ayrıca yatlardaki dış mekan oturma grupları için de tercih edilmektedir ve kesinlikle güvenlidir.

Orijinal Koruyucu Kılıf

Marino satın almayı düşünüyorsanız beraberinde su geçirmez özellikte koruyucu kılıf almanızı da bilhassa öneriyoruz. Şöminenizi kullanmadığınız zamanlarda pratik bir şekilde takıp çıkartabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.

Bu sayede ürünün kullanım ömrü uzar ve şömineniz temiz kalır.

   

Yaygın Satış Ağı

Sunwood Marino Avrupa ve Ortadoğu coğrafyasında toplam 35 ülkede yetkili distribütörler ve alt bayiler ağıyla kullanıcılarıyla buluşmaktadır.

Bu bağlamda Marino yaygın satış ağı ve memnun müşteri kitlesi sayesinde Avrupa’da kendi sınıfında en çok satan dış mekan şöminesidir.

Bilhassa HoReCA (hotel,restaurant,cafe) sektörü tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Designed and Made in Holland

Sunwood Marino modeli  “Sunderman Openhaarden” adıyla 40 yılı aşkın süredir gazlı şömine üretimi deneyimine sahip bir aile şirketi tarafından Hollanda’daki kendi fabrikasında en katı kalite ve güvenlik kriterlerine göre üretilmektedir..

İkinci kuşak,2009 yılında Sunwood markasıyla bir dış mekan şöminesi üretmek için çalışmalara başlamış ve bu doğrultuda tasarım,ürün geliştirme,sertifikasyon,tesciller ve satış ağı oluşturularak 2014 yılında sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır.

Sunwood Marino modeli 2012 yılında Kiwa laboratuarı tarafından yapılan testler sonucu CE sertifikası almıştır.