Markalar

FRANSA
FOCUS CREATION
Dominique Imbert tasarımı Focus şömine koleksiyonu benzersiz modelleri ile seçkin projelerde zamansız bir ürün grubu
Atelier Dominique Imbert SAS ticari marka olarak
1967'de yaratılan orijinal model Antefocus şömine modeli
1968'de yaratılan tasarım markanın simgesi Gyrofocus şömine modeli
ve 65 şömine modelinden oluşan zamansız bir koleksiyon
1980'de satılan 100 şömine, 2016'da 2000'den fazla şömine satış adedi,
2016'da 10 milyon avroluk bir satış cirosu,
55 ülkeyi kapsayan küresel bir dağıtım ağı.
Atölye Dominique Imbert, Fransa'nın güneyindeki küçük bir atölyenin, devamlı olarak sergilediği köklü maceranın yanı sıra, tüm müşterilerinin hayranlığını,güvenini ve sadakatini kazanarak hem distribütörleri nezdinde hem de halkın dünya çapında tanımasını sağlıyor.
Etik nedenlerden ötürü, tüm Focus odunlu şömine modelleri modelleri Fransa'da üretilmiştir ve Focus markasının karakteristik, orijinal ve çağdaş tasarımını koruyan bir koleksiyon oluşturulmuştur ve tüm modeller enerji açısından verimliliği yüksek bir şekilde üretilmiştir.
BELÇİKA
M-DESIGN
Yüksek teknoloji ve verimlilik değerleri ile üretilen minimalist tasarımlar içeren Odunlu ve doğalgazlı onaylı şömine koleksiyonları.
 

 

Markaya kısa bir bakış ;1993 yılında Bart Goovaerts, yüksek kaliteli şömine ürünleri arayan müşterilerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek yüksek verimlilik değerleri içeren odunlu ve doğalgazlı şömine hazneleri üretebilecek 10000 m² büyüklüğünde bir fabrika kurdu. Bart Goovaerts, otomasyon ve ardından mimarlık eğitimi gördüğü için, geleceğe her zaman vizyoner bakan bir yönetici olmasının yanı sıra, tasarım ve teknoloji alanında ve özellikle her türlü yanma sürecinde mükemmelliği amaçlayan bir kişidir. 2001'de ilk hazne modellerini geliştirmeye başladı.Bu aşama; tasarım sürecinin tamamlanmasının ardından, daha önce görülmemiş bir devrimci yanma sistemi, optimize edilmiş bir hava temizleme sistemi ile birlikte bir yüksek teknolojili hazneler geliştirilmesine yol açtı.Devamında 2002'de üretilen şömineleri pazarlamak ve satmak için M-Design BVBA'yı kurdu.

M-Design yeni teknolojiler ile üretilen yüksek verimlilik ve minimalist dokunuşlar barındıran mimari şömine haznelerini odunlu ve doğalgaz yakıtlı modelleri ile genişleterek Tüm Dünyada öenmli bir üretici ve marka olarak konumlanmıştır.Türkiye de 2006 yılından beri yedek parça satış servis ağıyla Decofire ile Exclusive Distribütrlüğünü M-Design markasının tüm ürünlerini mimarlar , dekoratörler , bireysel ve kurumsal müşterine ulaştırmaktadır.

Decofire aracılığı ile Türkiye de dağıtılan-Design şömineleri seçkin referanslara sahip lokomotif bir markadır.

DOWNLOAD KATALOG/ODUNLU ŞÖMİNELER
AVUSTRALYA
ECOSMARTFIRE
Bacasız , dumansız orjinal bioethanol iç ve dış mekan şömine koleksiyonları.
 

EcoSmart Fire bioetanol yakıtlı şöminelerde 2004 yılında global piyasaya ilk çıkışından beri sektörün lideridir. Şimdi dünyada 52’den fazla ülkede pazarlanmaktadır ve sektöründe en çok bağımsız olarak test edilen ürün grubudur.Kurulduğu günden beri şirket inovasyon,tasarım, orijinallik ve devamlılık alanlarında liderdir.EcosmartFire şimdi iyice oturmuş olan bioetanollü bacasız şömine sektörünün tartışmasız lideridir ve global standartlar,sertifikasyonlar ve test platformlarının yaratılmasında bir çok gayret göstermiştir. EcoSmart Şömineler özel bir işletim sistemine sahiptir.Bu, ürünün güvenli kullanımına olanak sağlar. Yakıtın konmasından alevin yakılmasına ve söndürülmesine her adım iyice düşünülmüş ve güvenlik için standart aksesuarlarla tamamlanmıştır. Pazardaki en çok bağımsız teste tabi ürün grubu olarak elde ettiği sertifikalrı ile güvenlik, kalite ve huzur garantisi sunuyoruz. Bacasız şömine sektöründe düzenlemeler arttıkça, standart ve düzenlemelerin oluşumu ve bunlara uyum konusunda EcoSmart Fire’ın desteği de artmaktadır.

Türkiye de 2010 yılından beri Exclusive Distribütörlüğünü yürüttüğümüz markanın ürünleri Decofire satış ve servis ağı ile bireysel ve kurumsal bir çok baca imkanı olmayan mekanlara tasarımlar üreten mimarlar ve son kullanıcılar tarafından ercih edilmektedir.Seşkin referanslarına zamansız modeller ve uluslararası sertifikasyonları sayesinde oteller,diğer ticari mekanlar ve iç ve dış mahaller de kolesksiyon yer almaktadır.

DOWNLOAD KATALOG
İTALYA
PIAZZETTA
Odunlu Şömineler , Tasarım Dış Kaplamalar , Seramik Soba Koleksiyonları.
 

Gruppo Piazzetta Hakkında
Türkiye distribütörü olduğumuz Gruppo Piazzetta 1960 yılından bu yana Kuzey İtalya’daki 65.000 m2 alana sahip fabrikasında EN 13229,EN 13240,EN 12815 ve EN 14785 normlarında üretim yapan ve 2004 yılından bu yana UNI EN ISO 9001:2008 kalite yönetim sertifikasına sahip bir dünya şirketidir.
Yıllık ortalama 50.000 adet şömine haznesi ve soba üretimi gerçekleştirmekte ve tüm dünyaya dağıtımını seçkin distribütör ağının yanı sıra Almanya ve Amerika’da kurulu kendi şirketleri aracılığıyla yapmaktadır.

DOWNLOAD KATALOG
HOLLANDA
BOLEY
Mevcut modern cam ve büyük ebatlı şöminelerin yanı sıra Kişiye özel Odunlu ve doğalgazlı şömine koleksiyonları üretebilen sıradışı koleksiyonlar.
Sıcaklığımız ve rahatlığın refah ve canlılığımız için vazgeçilmez olduğu iklimimiz bazen karanlık ve soğuk günlere sahiptir. Bir şömine, insanları içine çeken ve sakin ve rahatlatıcı bir ortam sağlayan yaşam alanına ekstra bir zindelik kazandırır. Herhangi bir şekildeki şömine, bir iç mekana getirilen odak niteliğindedir. Boley, 1970 yılından beri şömineler geliştiriyor. Geleneksel bir odun şöminesi olsun ya da kullanışlı ve gerçekçi bir doğalgazlı şömine olsun, bireyin ihtiyaçlarını ve yaşam biçimine odaklanmayı hedefliyoruz. Herkes evin duygusal merkezinin ne olması gerektiğine dair kişisel bir imaja sahiptir. Gevşeme ve ilhamın bir araya geldiği bir atmosfer ile uzlaşmaz tasarım arasındaki diyalogun geliştiği yer işte tam şöminenin konumlandığı yerdir. Tasarım, renk, malzeme kullanımı ve teknikteki tüm olasılıkları deneyimlemek ve sizi gerçek bir esin kaynağı olarak görmek için sizi showroomumuzu veya Boley ürünlerini görmeye davet ediyoruz. Bu koleksiyonda sadece yerleşik şömineleri ve bağımsız tasarımları değil aynı zamanda geleneksel hatlara sahip klasik şömineleri bulacaksınız. Boley kişiye özel şömineleri % 100 ve benzersiz Hollandalı tasarım detaylarına sahiptir. Kişiye özel tasarım Boley şömineleri, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına her zaman cevap vererek, 45 yıldan uzun bir süredir bu isteklere öncülük etmektedir. Arzulanan etkiyi bulmak için sizinle yakından çalışırız ve doğal olarak teknik yönlerden hiçbiri gözden kaçırılmamaktadır. Ateşin yani haznenin şekli ve konumu belirlendikten sonra, kesin görünümü seçmek için örnekler ve renk scalaları kullanılır. Bitmiş bir Boley şöminenizin içinizle bütünleşebilmesini sağlamak için hiçbir ayrıntı gözden kaçmayacaktır.
FRANSA
CINIER
Dekoratif Taş ve Döküm Radyatörleri Koleksiyonları.

Tasarım ve teknik mükemmellik - Fransa'da üretilen bu çağdaş taş(OLYCALE) radyatörler , en etkili tasarım fikirlerinin hayat geçrilmesi ile işlevsel ve benzersiz RADYATÖR MODELLERİNİN üretiminde uzmanlaşmış olan CINIER, çok yüksek seviyede el işçiliği ve tasarım ile karakterize edilir. Teknik mükemmellik, konfor ve stil 1975'ten beri aile şirketinin değerlerdir. Her radyatör, teknik altyapısı, CINIER Fransız atölyelerinde tamamlanan elle yapılan bir sanat eseridir. CINIER tarafından geliştirilen bu teknoloji, ürün yelpazesini sektörün en enerji verimli ısıtma sistemleri haline getiren olağanüstü bir ısıtma konforu sunuyor. CINIER modelleri güzelliklerle çevrili bir yaşam biçimidir.Ona dokunu.Türkiye de 2006 yılından beri Decofire olarak tarafımıdan temsil edilen marka seçkin müşterilerimizin seçkin mekanlarında yer almıştır.

DOWNLOAD KATALOG