Mix 600

Açık hava ateşinin sadeliğini klasik moden ve lüks bir dokunuşla birleştiren Ecosmart Mix Fire Bowl modelleri mimari mekanlara adeta hayat verir.

Tüm hava koşullarına dayanıklı bir betondan yapılan ve diğer yakıt türlerindeki açık hava şöminelerinin is,duman,koku,kıvılcım gibi dezavantajlarını içerisinde barındırmayan bu model avlular, balkonlar,teraslar havuz başları için oldukça idealdir.

Oldukça fonksiyonel ve elegant bir model olan Mix Fire Bowl kolayca yakılıp söndürülebilir ve bunun yanında ısı,ışık ve ambians ihtiyacı neredeyse oraya taşınabilir.

Mix Fire Bowl iki farklı ebatta üretilmektedir. Küçük olan Mix 600 (4.1 kg) ve daha büyük olan Mix 800 (4.4 kg) ..Her iki model de kötü hava şartlarına dayanıklı bir betondan imal edilmiştir.

Çevre dostu,yenilenebilir ve temiz yanan bir enerji kaynağı olan bioethanol her bir Mix Fire modeline hayat vermektedir.

Ecosmart AB 3 veya AB 8 yuvarlak formda brülörlerden herhangi biri entegre edilerek kesintisiz 8 saat yanma sağlanabilir. Buna ilaveten bulunduğu mekanın mimari tarzına gore çakıl taşları veya başka dekoratif taşlar içerisine ve brülör çevresine konulabilir.

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100565

Özellikler