Haberler

Yeni Ürün Grubu:Sit&Heat Isıtmalı Minder Koleksiyonu Sektöründe ki tüm yeni açılımları gerçekleştirme de öncü olan Decofire özellikle Hotel Restaurant Cafe Marine konseptinde dış mekan ısıtmalı minder koleksiyonu ile seçkin Türk işletmelerine müşteri bağımlılığı yaratabilecek bir marka olan SIT&HEAT COLLECTION ile yeni bir vizyon daha sunmaktadır. www.sitandheatturkey.com Koleksiyon Hollanda da tasarımlandırıldı ve üretiliyor.
Yeni Ürün : Sunwood Dış Mekan Isıtıcı Dış Mekan Şömine Kullanım konforu sunan SUNWOOD Marino dış mekan şömineleri geleneksel dış mekanda şömine kullanım zorluklarını ortadan kaldırmaktadır. Tüplü ve taşınabilir özelliği ile odun istiflemenize gerek kalmaz. Şöminenizi kolayca yakar ve uzun saatler keyfini sürebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için; www.sunwoodturkey.com adresini ziyaret ediniz.
Decofire ''Sirha 2018 Istanbul''Fuarında Türkiye Resmi Distribitörü Decofire tarafından, Sunwood dış mekan ısıtıcı,Sit&Heat ısıtmalı minder koleksiyonu ve Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyonunun sergilendiği fuarda özellikle Hotel Restaurant Cafe işletmeleri için müşteri bağımlılığı yaratan benzersiz Decofire ürünleri yer almıştır.
Focus 40 Yaşında... Focus 40 Yaşında...
Gyrofocus Habitare Fuarında Sergilendi.. Gyrofocus Habitare Fuarında Sergilendi..
Müşteri İletişim Merkezi Decofire şömine ve radyatör müşterileri ile daha hızlı ve kaliteli iletişim kurmak için Türkiyenin her yerinden anında ulaşılabilinen yeni bir müşteri iletişim numarası oluşturdu. Yeni Müşteri İletişim Merkezi numarası 444 FIRE (3473)
Decofire ISK-SODEX Fuarında Decofire;Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık A.Ş tarafından hazırlanan Uluslararası Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemleri alandaki en verimli pazarlama platformu ISK - SODEX 2012Fuarı'nda...
Dünyadaki En Güzel Objesi Yarışması Dünyadaki En Güzel Objesi Yarışması
M Design Luna 1900 H Gas Doğalgazlı Şömine M Design Luna 1900 H Gas Doğalgazlı Şömine
Yeni Model Yeni Model
Decofire Doğalgazlı Şömine Koleksiyonu İGDAŞ Onayı Aldı Decofire Doğalgazlı Şömine Koleksiyonu İGDAŞ Onayı Aldı
İç Mimari & Dekorasyon Fuarı 6-9 Kasım 2008 Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
Bayi Toplantısı 2009 Decofire sürekli eğitim programı çerçevesince 11-12 Nisan 2009 tarihlerinde Dedeman Hotels/Şile de bayilerini ağırlayacak.Program dahilinde teknik eğitimin yanı sıra yeni modellerin lansmanı çeşitli aktiviteler ve workshoplar yer alıyor.
İç Mimari & Dekorasyon Fuarından Görüntüler 6-9 Kasım 2008 Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı
Bayi Toplantısı 2009 Görüntüler Decofire sürekli eğitim programı çerçevesince 11-12 Nisan 2009 ...
Bacası Şömine Yakıtı Hk. SS Bacası Şömine Yakıtı Hk. SS
Decofire Gazmer Onayını Aldı Decofire, İgdas onayının yanı sıra Doğal gazlı şöminelerinin tüm Türkiye'de satışına olanak sağlayan Gazmer onayını aldı.
Decofire UNICERA 2014 Fuarında Decofire;2014 yılındada katıldığı TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş., Türkiye Seramik Federasyonu ve
Marie Claire Maison Decofire orta şömine koleksiyonundan Dominique Imbert tasarımı Gyrofocus "marie claire maison" dergisinin kasım sayısına kapak oldu...
German Design Award ''Slimfocus'' Türkiye Temsilciliği Decofire tarafından yapılmakta olan Focus şömine markasının yaratıcısı Dominique IMBERT tarafından tasarlanmış olan yeni odunlu şömine modeli Slimfocus, Almanya’da düzenlenmekte olan 2017 Alman Tasarım ödülünü kazandı.