Eviniz artık bir restaurant.

Ooni Pizza Fırınları ile  yemek pişirme deneyiminizi yeniden keşfedeceksiniz.

Otantik Napoliten tarzı  bir pizzayı sadece 60 saniyede evde pişirin.

Kimsenin beklemesi gerekmeyecek.

Ooni Pizza Ovens!

Dünya'nın 1 numaralı pizza fırını

2012 yılında dünyanın ilk portatif ve hafift pizza fırınını tasarlayan ve üreten OONI, bahçeniz ve terasınızda pizza fırınları ürün gamımız ile en iyi ev pizza şefi olmanıza imkan tanıyor.

Ooni pizza fırınları sadece 15 dakika içinde 900˚F'nin üzerine ısınır, bu da restoran kalitesinde pizza yapmak için ihtiyacınız olan sıcaklıktır.

Bu yoğun sıcaklıklarda, sadece 60 saniyede evde inanılmaz lezzetli bir pizza pişirebilirsiniz.

İster odun ateşinde pizza lezzeti ve gevrekliği, ister gazla son derece kolay kullanım ile; pizzayı daha iyi hale getiren enfes bir pizza fırınına merhaba..

Ooni Pizza Ovens!

Farklı ebat ve yeteneklerde , portatif -hafif - hızlı -ekonomik bir şef. 

ÜRÜNLER

Ooni KODA/Gazlı

Ooni KODA16 /Gazlı

Ooni FYRA/Odunlu

Ooni PRO/Multi Fuel

Ooni KARU/Odun-Kömür

Ooni 3/Odun

Lezzet festivali

Pizza fırın koleksiyonumuz ailenizle farklı yakıt türlerinde pişirme ihtiyaçlarına uyacak şekilde düşünerek tasarlandı. Odun, pelet, odun kömürü veya gazla pişirmeyi tercih ederseniz veya farklı anlarda farklı yakıtlarla pişirme esnekliği sunan bir açık hava pizza fırını arıyorsanız ihtiyaçlarınıza uygun bir pizza fırını koleksiyonumuzda mevcut. Gerçekten harika bir pizzadan fırında  balık veya pişmiş sebzelere, bifteklere ve hatta taze ekmeğe kadar Ooni ile yemek pişirmek inanılmaz keyifli hale gelecek.

Yenilikçi ürünler

Ooni ile Dünya'nın ilk portatif pelet pizza fırını olarak piyasaya çıktığımızda açık havada pişirme ürünlerinde tamamen devrim yaptı. Altı yıl sonra, açık hava pizza fırını kategorisini daha fazla pizza fırını modelinin lansmanı ile tanımlamaya devam ettik - Ailemiz şimdi Ooni 3, Ooni Koda, Ooni Karu ve Ooni Pro'yu içeriyor - ayrıca kapsamlı bir dizi zorunlu aksesuar, araçları ve ürünleri Ooni kullanıcıları için mümkün olan en iyi pişirme deneyimini sunmak için tasarlandı.

Herkes harika bir pizzayı hak ediyor.

Yenilikçi pizza fırınlarımız evde inanılmaz pizza pişirmeyi hızlı, kolay ve uygun fiyatlı hale getirir. Gerçekten harika bir pizza yapmak için çok yüksek fiyatlı ürünlere ve donanımlara ihtiyacınız yok.; Ooni 3, Ooni Koda, Ooni Karu ve Ooni Pro, 20 dakika veya daha kısa sürede büyük fırınların sıcaklığının iki katına ulaşır ve geleneksel, yüksek maliyetli taş  fırınların fiyatının sadece küçük bir kısmına pizzanız hazır hale gelir.

Açık havada yemek yapmayı seviyoruz

İlham veren sosyal etkinliklerin doğal kalbi olan ödüllü pizza fırınlarımız, olağanüstü lezzet deneyimleri için yemek severleri bir araya getiriyor. Açık havada, taşınabilir olarak tasarlanan Ooni 3, Ooni Koda veya Ooni Pro ile yemek pişirmek, arka bahçenizde, terasınızda  veya herhangi bir dış mekanda harika yemekler servis etmek anlamına gelir.

Sanal yerleşim ve dijital öngörünüm

Online Shop

Şömineler, Aksesuarlar, Sobalar ve Barbeküler

FAYDALI BİLGİLER

Site Haritası

Tarihçe

Medya

Teslimat ve İade

Kullanım Şartları

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

Hakkımızda

Yazılı Basın

Normlar ve Onaylar

Gizlilik

İletişim

HABER VE MAKALELER

Makaleler

Ekran Resmi 2021-02-15 20.23.25.png
  • Instagram

Copyright © 2020 Decofire Şömine. All rights reserved. - Huzur Mah. Arkan Cad. No:25 4. Levent Istanbul / (Turkiye) - Tel. +90 (212) 347 16 55 - info@decofire.com