POD 40

Geleneksel  ve tarihsel çömlek şekillerinden ve formlarından ilham alan POD Fire Bowl Serisi, klasik ateş çukuruna modern bir güncelleme getiriyor. Dumansız ateşi, mevsiminin bir önemi olmaksızın sohbetin etraftına odaklamayı başaran bu model taşınabilir özelliği ile her mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Aslında, herhangi bir kurulum veya montaj çalışması gerektirmeden, sadece bir ambalajı açmak suretiyle konumlandırabileceğiniz bu modelde ,otantik bir EcoSmart Fire ile birlikte gelen ateş ve ambiyansın keyfini çıkarabilirsiniz.

  • Ağırlık :55.90kg [123lb]
  • Ölçüler mm  : Çap:998 mm H 504 mm
  • Uygulama Alanı : Dış mekan
  • Materyal : Concrete Composite, Stainless Steel Grade 304
  • Renkler :Naturale,Graphite,Bone
  • Yakıt: Bioethanol
  • Burner Kit: AB-8
Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100634

Özellikler

 

Fluid ™ Hafif Akışkan Beton Teknolojisi Hakkında


Renkler ve Dayanıklı yüzeyler ve Zamansız kısa süreli Trend'lerden uzak görünümler

EcoSmart şömine özellikleri, kalite, materyal ve kalıcı stil ile eşanlamlıdır ve şimdi aynı nitelikler Fluid ™hafif akışkan geniş beton teknolojisi ile dış mekan koleksiyonumuzda uygulanmaktadır.

İnanılmaz derecede güçlü ancak nispeten hafif olan EcoSmart’ın Fluid ™beton ürünleri, betonunun çekme dayanımının sekiz katı olan devrim niteliğindeki Fluid ™ Beton Teknolojisini içeriyor. Sıvı, betonu aşırı hava koşullarında ve uzun süre UV ışınlarına maruz kalmadan bile çevresel hava koşullarından koruyan leke ve darbelere karşı dayanıklı bir bariyere sahiptir.

Fluid’in kişiye özel iyileştirme süreci, her şömine parçasının kaliteli kontrollü koşullarda dinlenmesini ve ayarlanmasını sağlar. Böylece, geleneksel kompozitlerden daha uzun süre dayanan, sürekli olarak güzel bir iç ve dış mekan tasarımcısı koleksiyonu ortaya çıkar.

Dış mekan şömine ürünlerin Fluid ™ Teknolojisi ile yüksek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz.
İnanılmaz derecede güçlü olan sağlam ürünlerdir.

 

ÇİZİLME TESTİ

 

TAŞIMA TESTİ

 

 LEKE TESTİ

 

 DARBE TESTİ