News

Ara 2018

Dış Mekan Şömine

Kullanım konforu sunan SUNWOOD Marin dış mekan şömineleri geleneksel dış mekanda şömine kullanım zorluklarını ortadan kaldırmaktadır. Temizleme veya bakım gerektirmez. Odun istiflemenize gerek kalmaz. Şöminenizi kolayca yakar ve uzun saatler keyfini sürebilirsiniz..

 

Dış mekanlarınızın Keyfini Sürün..

Kaliteli, şık ve portatif evsel tip tüp ile açık alan şömineleri bahçeler, avlular, teraslar, verandalar, havuz alanları, açık ve kapalı eğlence alanları için sorumluk bilincinde eğlence alanları yaratır. Bir kaç dakika içerisinde şöminenizin büyüleyici ateşinden keyif almaya başlayabilirsiniz.

Özel güçlendirilmiş camdan ve kötü hava şartlarına dayanıklı materyallerden yapılmış olan SUNWOOD Marino şömine açık alanlarınıza kalite getirir.

Kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz

Kolaylıkla yerini değiştirebilirsiniz Herhangi bir donanım bağlantısı olmayan, SUNWOOD Marin açık hava şömineleri tamamen portatiftir ve kolaylıkla başka bir yere taşınabilir veya sabit bir lokasyonda bırakılabilir.

Ticari mekanlar da ve özel mekanlarınızda Dostlarınızla unutulmaz bir gece için bahçenizde veya Hotel restaurant cafe dış mekanlarında yerinizi alın. Sunwood MARINO ile özel bir çekim noktası oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Daha fazla bilgi için www.sunwoodturkey.com

Yeni Ürün : Sunwood Dış Mekan Isıtıcı

Yorumunuzu Bırakın