Voltaire 47

Decofire Belle Epoque nostaljik radyatör koleksiyonu Fransa’nın başkenti Paris’te yaşanan güzellik ve zerafetin hakim olduğu Belle Epoque dönemine atıfta bulunuyor.

Koleksiyon ilham kaynağı Paris’in güzellik çağında yükselişe geçtiği dönemdeki tüm imgelerin mekanlara yansıtılması düşüncesi ile üretilmekte.

Fransız dekorasyon stillerinin canlandırılmasıyla hayat bulan bu radyatör koleksiyonu modern bir antikanın yaratacağı hayranlık duygusunun yanı sıra hem geleneksel hem de çağdaş bir estetik anlayışından beslenerek dayanıklılık,kalite,zerafet ve nazik ısıl gücü ile yüzyıllardır bulunduğu mekanları sarmalayarak hayatta kalmayı başarıyor…

Koleksiyon dahilinde farklı ebatlarda ve desenlerde zengin dekoratif akımların çeşitliliği renklerde ve final görünümlerde benzersiz dokular olması radyatörlere Art Nouveau tarzında bağımlılığı arttırıyor.

 

Voltaire, 1890 yıllarında Fransa'da ilk kez üretilen döküm radyatör modellerindendir.
Voltaire 47, geleneksel düşük pervazlı mekanlarda görülebileceği gibi, küçük bir
yüksekliğe, küçük bir alanda, bir pencere altında veya bir niş içerisinde idealdir.

Standart Renkler;
Matte Black, Cast Iron Gray, Matte Grey.

Opsiyonel Detaylar
Glossy White, Black Pearl, Antique Copper, Antique Gold and RAL renklerinde.
Marka: CINIER
Stok: 100377

Özellikler

Ürün Çeşitliliği

Koleksiyon dahilinde sunulan model, ebat, desen, renk ve dokulardaki çeşitlilik birçok mimari akımla kombine edilebilmesine olanak sağlıyor.

Tamamlayıcı Aksesuarlar

Alternatif modellerin yer aldığı termostat vana setleri pirinçten üretilmekte olup antik bronz, siyah veya beyaz renklerinde seçilebiliyor.

Köşe dönüşler için özel dilim parçası temin edilebiliyor. Kendinden ayaklı radyatör modelleri duvara asılmak istendiğinde ayaksız ve taşıyıcı duvar aparatı ile birlikte sipariş edilebiliyor.Opsiyonel olarak sunulan dekoratif kapama aksesuarı sayesinde ise radyatöre giren tesisat borusunu gizlemek mümkün.

 

 

Kalite Anlayışı

 

Fransa’dan ithal edilen ve son teknolojiye sahip tesislerde üretilen bu radyatör koleksiyonu EN 442 normunda. Tüm radyatörler üretim sürecinde 10,5 bar basınç altında dayanıklılık testine tabi tutuluyor ve toz boya ile boyanıp gerekli kalite kontroller yapılarak uluslararası taşımacılığa uygun şekilde paketleniyor.

 

 ''Sleeving Kit''

Tesisat duvar çıkış kapama aksesuarı.