Wharf

Açık şömine ateşinin sadeliğini portatif bir sehpanın işlevselliği ile harmanlayan EcoSmart'ın Wharf dış mekan şömine modeli herhangi bir mimari ortama stil ve pratiklik kazandırır.

Kış bahçesi, pergole, havuz çevresi ve teraslar için ideal olan dış mekan şömineler hava şartlarına dayanıklı, modern tasarım, açık ateş atmosferinin geleneksel görünümü ile birlikte çağrıştırıyor.

Doğal renk paleti ve mükemmel bir şömine ve dekoratif taş karışımı, peyzaj mimarları ve tasarım uzmanları için kolay bir seçim olmasını sağlıyor.

Renkler: Natural,Graphite,Bone,Corten
Yakıt: Bioethanol

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100554

Özellikler

Fluid ™ Hafif Akışkan Beton Teknolojisi Hakkında


Renkler ve Dayanıklı yüzeyler ve Zamansız kısa süreli Trend'lerden uzak görünümler

EcoSmart şömine özellikleri, kalite, materyal ve kalıcı stil ile eşanlamlıdır ve şimdi aynı nitelikler Fluid ™hafif akışkan geniş beton teknolojisi ile dış mekan koleksiyonumuzda uygulanmaktadır.

İnanılmaz derecede güçlü ancak nispeten hafif olan EcoSmart’ın Fluid ™beton ürünleri, betonunun çekme dayanımının sekiz katı olan devrim niteliğindeki Fluid ™ Beton Teknolojisini içeriyor. Sıvı, betonu aşırı hava koşullarında ve uzun süre UV ışınlarına maruz kalmadan bile çevresel hava koşullarından koruyan leke ve darbelere karşı dayanıklı bir bariyere sahiptir.

Fluid’in kişiye özel iyileştirme süreci, her şömine parçasının kaliteli kontrollü koşullarda dinlenmesini ve ayarlanmasını sağlar. Böylece, geleneksel kompozitlerden daha uzun süre dayanan, sürekli olarak güzel bir iç ve dış mekan tasarımcısı koleksiyonu ortaya çıkar.

Dış mekan şömine ürünlerin Fluid ™ Teknolojisi ile yüksek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz.
İnanılmaz derecede güçlü olan sağlam ürünlerdir.

 

ÇİZİLME TESTİ

 

TAŞIMA TESTİ

 

 LEKE TESTİ

 

 DARBE TESTİ