decofire toast fire pit
decofire toast fire pit

press to zoom
decofire toast fire pit
decofire toast fire pit

press to zoom
1/1

TOAST

Eşsiz bir İtalyan tasarımı

TOAST

Ak47, en iyi dış mekan şöminelerini, bahçe mobilyalarını ve dekorasyonun mükemmel sentezini temsil eden ve İtalya tasarım detaylarını arayanlar için referans bir
markadır.AK-47, tüm dünyada dizayn ürünler severler tarafından, sadelik ve değer arasındaki bağın, ateş etrafında toplanan bedensel ve
zihinsel birikimin temsil ettiği, rahat ve sıcak bir ortamı  karşılayanlar
insanlar tarafından çok beğenilmektedir.
AK-47 Her tasarımda ki  dış mekana uyum sağlayan, ev ve yaşamsal alanlarda adaptasyonu mükemmel olan ve günlük dinginliğin kaynağı olarak şömine fikrini somutlaştıran bir koleksiyon olarak ihtiyacınızı fazlasıyla karşılamaktadır.
Modeller odunlu veya ethanol yakıt ile uyumludur.


Güçlü ve heybetli, mitolojik bir kahraman gibi kötü havalarla sizin için baş edebilir.Zarif ve enformel olmayı, materyallerin yaşını ve zamanın geçişiyle nasıl dönüştüğünü size aktarır ve bu da size sadece otantik bir lezzet verir.

Dekoratif dış mekan mobilyası olarak da kullanabilirsiniz. Modeller bahçenizde keyifli ve baştan çıkarıcı bir odak noktası oluşturabilir.Mekanın sınırlı olduğu yerler için, bahçeler, teraslar, oteller ve ortak alanlar için idealdir.


Dış mekan Şömineniz, oksidasyona uğramış işlenmiş çelikle ve görünür bileşenlerle destekleyici bir  iskeletten oluşur ve korozyonun önlenmesi için özel bir işlem uygulanır.
Şöminenin alt kısmı, nesneyi en iyi şekilde tanımlayan büyük boyutlu bir günlük depolama alanı barındırır.
Modeller rüzgar ve yağmurda küllerin kaçmasını önlemek için, kullanılmadığı zaman yanma odasını kapatmak için çelik bir kapak plakası ile birlikte tedarik edilir.
Kullanımda, ateş çukurunun üst kısmı fazla ısınmaz.
Özel paslanmaz çelik ızgara seti (ayrı olarak satılır) ile ateş çukuru da barbekü olarak kullanılabilir.

Fire pit
Ø1250 H350 mm

Ø1600 H400 mmCod. BIA150Z03

Grill kit
Ø510 mm
Cod. BAB051Z17

Ağırlık Ort. 450 Kg

Bu ürün, doğal yaşlanma süreciyle zenginleştirilmiş malzeme ve kaplamaların kullanımı nedeniyle yüzeysel farklılık ve kromatik varyasyonlar sergileyebilir, böylece her parçanın benzersizliği söz konusudur.

Montaj en az iki kişi gerektirir.
Montaj zorluk derecesi: Kolay

GALERİ

press to zoom

press to zoom
1/1

TEKNİK DETAY

press to zoom

press to zoom
1/1