top of page

GYROFOCUS GLASS

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

GYROFOCUS GLASS

central ,glass, suspended, rotating

Yenilik ilk bakışta anlaşılmaz: ikonik GYROFOCUS artık camlı versiyonuyla daha verimli,daha güvenli ve daha çevreci özelliğiyle yeni bir gelecek vadediyor.

Gyrofocus Glass 5 yıllık ar-ge çalışmalarının ve 55 yıllık Focus üretim tecrübesinin sonucudur. Avrupa’da 1 Ocak 2022’de yürürlüğe giren Ecodesign normuyla uyumludur.

Şöminenin yanma haznesi kavisli cam panellerle estetik ve ikonik özelliklerinden tavize vermeden ve orijinal özelliklerinden hiçbirini kaybetmeden dizayn edilmiş olup efsanevi tasarımı ve 360° dönebilen ateş haznesi ile şömine tarihinde yeni bir sayfa açmıştır.

Standartlar gelişir, tarih yenilenir.

Bu şömine 4 mm-kalınlığında cor-ten çelikten yapılmıştır ve 125 cm  çapa sahiptir (ateş haznesi ağırlığı:97 kg). 360 derece  döndürülebilmektedir böylelikle mekanın değişik yüzlerine  çevrilebilir.Bir duvar önünde duvar şöminesi olarak veya mekanın  ortasında orta şömine olarak kullanılabilir.

Baca borusunun uzunluğu ve diğer adaptasyonlar ihtiyaca göre üretilmektedir.

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ


18 kW

VERİMLİLİK


81 %

TOZ SALINIMI


0,09%

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page