top of page

2000 GAS

Mevcut modern cam ve büyük ebatlı şöminelerin yanı sıra Kişiye özel Odunlu ve doğalgazlı şömine koleksiyonları üretebilen sıradışı koleksiyonlar.


Sıcaklığımız ve rahatlığın refah ve canlılığımız için vazgeçilmez olduğu iklimimiz bazen karanlık ve soğuk günlere sahiptir. Bir şömine, insanları içine çeken ve sakin ve rahatlatıcı bir ortam sağlayan yaşam alanına ekstra bir zindelik kazandırır. Herhangi bir şekildeki şömine, bir iç mekana getirilen odak niteliğindedir. Boley, 1970 yılından beri şömineler geliştiriyor. Geleneksel bir odun şöminesi olsun ya da kullanışlı ve gerçekçi bir doğalgazlı şömine olsun, bireyin ihtiyaçlarını ve yaşam biçimine odaklanmayı hedefliyoruz. Herkes evin duygusal merkezinin ne olması gerektiğine dair kişisel bir imaja sahiptir. Gevşeme ve ilhamın bir araya geldiği bir atmosfer ile uzlaşmaz tasarım arasındaki diyalogun geliştiği yer işte tam şöminenin konumlandığı yerdir. Tasarım, renk, malzeme kullanımı ve teknikteki tüm olasılıkları deneyimlemek ve sizi gerçek bir esin kaynağı olarak görmek için sizi showroomumuzu veya Boley ürünlerini görmeye davet ediyoruz. Bu koleksiyonda sadece yerleşik şömineleri ve bağımsız tasarımları değil aynı zamanda geleneksel hatlara sahip klasik şömineleri bulacaksınız. Boley kişiye özel şömineleri % 100 ve benzersiz Hollandalı tasarım detaylarına sahiptir. Kişiye özel tasarım Boley şömineleri, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına her zaman cevap vererek, 45 yıldan uzun bir süredir bu isteklere öncülük etmektedir. Arzulanan etkiyi bulmak için sizinle yakından çalışırız ve doğal olarak teknik yönlerden hiçbiri gözden kaçırılmamaktadır. Ateşin yani haznenin şekli ve konumu belirlendikten sonra, kesin görünümü seçmek için örnekler ve renk scalaları kullanılır. Bitmiş bir Boley şöminenizin içinizle bütünleşebilmesini sağlamak için hiçbir ayrıntı gözden kaçmayacaktır.

Kişiye özel ''Architectural Custom Made '' şömine üretim ve planlama konusunda mimari proje ekibimiz ile tasarım ve teknik detayların aktarımında sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız.

Sizinle en kısa zamanda iletişime geçilecektir. Teşekkür ederiz.

444 3473/FIRE

bottom of page