top of page

850 INOUT

We will be pleased to assist you in the transfer of design and technical details with our architectural project team in the production and planning of personalized "Architectural Custom Made" fireplaces.

Özel tasarım ve lüksün obje tarafını yansıtan kişiye özel şöminelerimiz hakkında daha fazla bilgi için  Tasarım Danışmanımızla iletişime geçin.

Boley kişiye özel şömineleri % 100 ve benzersiz Hollandalı tasarım detaylarına sahiptir. Kişiye özel tasarım Boley şömineleri, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarına her zaman cevap vererek, 45 yıldan uzun bir süredir bu isteklere öncülük etmektedir. Arzulanan etkiyi bulmak için sizinle yakından çalışırız ve doğal olarak teknik yönlerden hiçbiri gözden kaçırılmamaktadır. Ateşin yani haznenin şekli ve konumu belirlendikten sonra, kesin görünümü seçmek için örnekler ve renk scalaları kullanılır. Bitmiş bir Boley şöminenizin içinizle bütünleşebilmesini sağlamak için hiçbir ayrıntı gözden kaçmayacaktır.

Her biri benzersiz kişiye özel tasarınlandırılmış olan  bu modeller, stile ve mekana göre uyarlamak için renk, kaplama ve malzemeler özelleştirilebilmektedir.


Screenshot 2024-05-15 at 14-18-18 Showroom – Boley.png

TEKLİF İSTE

You will be contacted as soon as possible. We thank you.

+90 212 34716 55

bottom of page