top of page

BATHYSCAFOCUS OUTDOOR

outdoor fireplace with a suspended and pivoting hearth

Tasarım sürecinde ilhamını denizden alan Bathyscafocus şömine modeli  uzun baca borusu ve açık tip küresel atşe haznesi ile  geometrinin  kusursuzluğunu ateşin saflığı ile birleştirmeyi başarıyor. Tasarım  evinizde maksimum eğlence için 360 derece dönebilen açık ocağıyla  odanızı neşeyle ısıtabilecek şekilde yere kurulmuştur.

Aynı modelin yere sabitlenen versiyonu Bathyscafocus Surpied açık şömine ve yine havada asılı duran ve 360 derece dönebilen cam kapaklı modeli Bathyscafocus Hublot olarak  adlandırılır. Yine aynı modelin duvara sabitlenen açık şömine modeli  Emifocus camlı kapalı modeli ise Emifocus Hublot olarak  adlandırılmaktadır.

Bu şöminenin tam yuvarlak formundaki ateş haznesi 2.5 mm kalınlığında  corten çeliğinden yapılmıştır ve 70 cm çapındadır.(Ateş haznesi  ağırlığı: 35 kg).

Baca borusunun uzunluğu ve diğer adaptasyonlar proejye göre kişiye özel planlanmaktadır.

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

GALERİ

ÖZELLİKLER

MODELS IN 3D

PERFORMANS


NOMINAL ISIL GÜÇ

VERMİMLİLİK

CO SALINIMI

TOZ SALINIMI

TEKNİK DÖKÜMAN

BATHYSCAFOCUS OUTDOOR

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS