top of page
Ekran%20Resmi%202020-05-03%2017.06_edite

Bio ethanol yakıtlı Ecosmart bacasız şömine ürün grupları ve

ethanollü şömineler için tasarım ve uygulama çözümleri

wharf decofire

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

ISO Certified

Her bir Ecosmart ürünü ISO 9001:2008 standardlarındadır.

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

Bioethanol Hk.

Temiz yanma sunan Ecosmart şömine burner kitleri ile üstün konfor ve tasarıma sahip eşsiz bir atmosfer yaratabilirsiniz. Bir ethanol yakıcı olarak, hayal gücünüze herhangi bir yaşam alanını tamamlama özgürlüğü verir.

Tasarım esnekliği o kadar geniştir ki kendinizi keşfedeceksiniz.

BIO 

ETHANOL

BURNER KIT

Ekran%20Resmi%202020-05-03%2017.06_edite

Decofire;Ecosmartfire Türkiye temsilcisidir.