FIRE TABLES

Ekran%20Resmi%202020-05-03%2017.06_edite

Model/Manhattan

    Ana Sayfa / Şömine / Dış Mekan Şömineler

Odunlu,Bio ethanol veya gaz yakıtlı dış mekan şömine ürün koleksiyonları için tasarım ve uygulama çözümleri

Ekran%20Resmi%202020-05-03%2017.06_edite

Temiz yanma sunan bioethanol burner kitler ile üstün konfor ve tasarıma sahip eşsiz bir koleksiyon.Hafif akrilik beton malzeme ve üst kalite paslanmaz çelik ürünler atmosfer korozyonuna,çizilmeye ve aşınmaya karşı dayanıklıdır.

Yakıt:Bioethanol

Fluid Beton teknolojisi hakkında

Screenshot_2021-03-22 Gin 90 (Dining) Fu
 

SPIN
TABLE FIRE +
GARDEN TORCH

Tasarım ödüllü model dekoratif bir cam silindir içinde balkonunuzda, terasınızda veya oturma odanızda en güzel kamp ateşi atmosferini yaratır. Sıcak bir ışıltıya sahip tasarım, bio ethanol yakıtı ile güvenli bir şekilde kullanılabilmektedir.

spin.jpeg

Dış mekan şöminelerinin karakteristik özelliği şüphesiz farklı mimari trendlere ve düzenlere kolayca adapte olmalarıdır. Tabiat örtüsü ile mükemmel bir uyum içinde zamansız tasarımlar istenildiğinde barbekü olarak da kullanılabilir.

Yakıt:Odun

FIRE 

PITS

Ak-47-gallery-zero-small_edited.jpg
home-big-logo_edited.png
 

Tasarım ,kullanım kolaylığı  ve taşınabilir özelliklerin  dış mekan şöminelerinde buluşması.

Odun yakıtlı bir görsel şölen tanımlaması için bu koleksiyon aynı zamanda tamamlayıcı aksesuarları ile   mükemmel  bir uyum içinde  istenildiğinde barbekü olarak da kullanılabilir.

Yakıt:Odun

PORTABLE FIRE 

PITS

050103_triple-atmo-1-2.jpg
 

TÜPLÜ
ISITICI/
ŞÖMİNE

Bir açık alan ısıtıcısı ve dış mekan şömine olarak tasarlanan Marino ; günlük kullanılan tüp ile yanma gerçekleşmektedir.

Hafif ve tekerlekli yapısı ile açık alan portatif bir ısıtıcı haline gelir.

Ateşin sıcaklığı,ışığı ve davetkar özelliği ile Hotel Restaurant ve cafe gibi ağırlama sektöründe de sıklıkla tercih edilmektedir.

Verimlilik değerlerinin çok yüksek olması dış mekan ısıtıcı maliyetlerini  işletme açısından olumlu anlamda etkilemektedir.

​Farklı renklerde ve Cortensteel alternatifi ile birçok mimariye uyum sağlayabilen Marino, konut,bahçe,pergola,kış bahçesi ve aynı zamanda uyumlu ebatları ile özellikle açık alan ısıtıcı olarak ticari işletme alanlarında rahatça konumlandırılabilmektedir.

2018-Marino-Buitenhaard-RestaurantOENO-T
sunnwood marino.jpg
MARINO GREY.jpg
MARINO MATT BLACK                                                       MARINO ANTHRACITE GREY
Ekran Resmi 2020-09-26 21.04.01.png

Dış mekan Isıtıcı/Şömine

Inferno dış mekan ısıtıcı ve şömine Q/R modelleri ile özellikle

Hotel Restaurant Cafe  Konut veranda kış bahçesi ve açık alanlarında tüplü verimli bir ısıtma cihazı olarak alevlerin davetkar görselliği ile fonksiyonel portatif bir koleksiyondur.

image0.jpeg

Q.                                R.