top of page

Gazlı Şömineler

Türkiyede Gazmer onaylı,uzaktan kumandalı minimalist detaylar ile farklı ebat ve tip seçenekleri sunan eşsiz bir camlı doğalgazlı şömine koleksiyonu.

Türkiye Temsilciliği Decofire tarafından yapılmakta olan Avrupa'nın en iyi doğalgazlı şömine üreticisi Belçika'lı M Design tarafından üretilen modeller 14 yılı aşkın süredir satış ve servis ağı ile mimarlar ve son kullanıcı tarafından seçkin referans  mekanlarda yer almaktadır.

Eco-Green Plus

Gazmer/İgdaş Onaylı

CE / DIN PLUS

Tek Cepheli Gazlı Şömineler

Türkiye Temsilciliği Decofire tarafından yapılmakta olan Avrupa'nın en iyi doğalgazlı şömine üreticisi Belçika'lı M Design tarafından üretilen tek cepheli modeller en 60 cm ile 200 cm arasında ölçü seçeneklerine sahip harika bir koleksiyon

U Tipi Gazlı Şömineler

Türkiye Temsilciliği Decofire tarafından yapılmakta olan Avrupa'nın en iyi doğalgazlı şömine üreticisi Belçika'lı M Design tarafından üretilen U TİPİ 3 cepheli modeller..

L Tipi Gazlı Şömineler

Türkiye Temsilciliği Decofire tarafından yapılmakta olan Avrupa'nın en iyi doğalgazlı şömine üreticisi Belçika'lı M Design tarafından üretilen L TİPİ sağ veya sol köşe cepheli modeller..

Çift Cepheli Gazlı Şömineler

Türkiye Temsilciliği Decofire tarafından yapılmakta olan Avrupa'nın en iyi doğalgazlı şömine üreticisi Belçika'lı M Design tarafından üretilen çift  cepheli modeller..