top of page

FILIOFOCUS TELESCOPIQUE

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

FILIOFOCUS TELESCOPIQUE

central telescopic fireplace

İlk kez 2001 yılında mimar Lord Norman tarafından Londra'nın dışındaki bir müşterisi için tasarlanan Filiofocus şömine modeli ,Focus çizgisinde öncü bir tasarım haline gelmiştir. Filiofocus Paris 'te Batimat yarışmasında Trophy Tasarımı Altın Madalyasını kazanmıştır.

Filiofocus yukarı aşağı yönlü manuel olarak çalıştırabileceğiniz başlık ve baca borusunun sıkıca ateş haznesine çekilip haznenin kapatılmasını sağlayan yeni bir sürgülü sistemi çalıştırmaktadır. Açıkken yalın ateşin tüm sıcaklığını sunmaktadır. Teleskopik başlık kapalı olduğunda ise külleri içerisinde güvenli gizleyerek olası rüzgar etkisinden korur ve aynı zamanda adeta metalden bir heykele dönüşür.

İç mekan baca borusu ve diğer parçalar mekana göre özel üretilebilir.
Renk Alternatifleri: Mat Siyah (Standart)

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ


4 kw

VERİMLİLİK


40 %

TOZ SALINIMI


0,28 %

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page