top of page

PAXFOCUS

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

PAXFOCUS

Japonlar bunu seviyor!

Paxfocus, Ergofocus'un duvara monte edilen versiyonudur ve Japonya'da  bir dizi şiddetli deprem ve tayfun güvenlik testinden geçtikten sonra  301 lüks daireden oluşan bir projede kendine yer bulmuştur.Güvenilir, güçlü, becerikli ve kolayca uyum sağlayan minimalist Paxfocus optimum bir dengede tasarlanmıştır.

Bu model 2.5 mm kalınlığında cor-ten çelikten yapılmış şöminenin ateş  haznesinin geişliği 95 cm'dir.genişliği vardır. Baca borusunun .apı 219  mmdir.  Baca borusunun uzunluğu ve diğer adaptasyonlar ihtiyaçlara göre  üretilmektedir. Odun yakan bioethanol yakıtlı bacasız şömine olara  tercih edilebilir.Bu modelin tavandan asılan orta şömine versiyonui Ergofocus modelidir.

İç mekan baca borusu ve diğer parçalar mekana göre özel üretilebilir.
Renk Alternatifleri: Mat Siyah (Standart)

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ


4,5 KW

VERİMLİLİK


53,3 %

TOZ SALINIMI


0,16%

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page