CINIER-Granit-Cuivre.jpg
CONTEMPORARY
RADIATORS

 

PREMIUM SOLUTION FOR INTERIOR DESIGN

cinier-signature.png
Ekran%20Resmi%202020-05-16%2013.58_edite

Model/GRANITE

İncele

    Ana Sayfa / Radyatör 

Elektrikli versiyon ve Merkezi su ısıtmalı versiyonlarıyla ''Cinier Paris'' markalı radyatörler aynı zamanda estetik bir obje ve banyo modellerini de içeren eşsiz bir koleksiyon.

Cinier / Modern Radyatör Koleksiyonu

CINIER-radiateur-roc-plissé-led-gamme.jp

RADYATÖRDE FRANSIZ DEVRİMİ

Olağanüstü konfor sağlayan CINIER çağdaş ve modern  radyatör koleksiyonu, Fransız Pirene dağ silsilesinde bulunan doğal bir maden olan Olycal® taşından yapılmıştır. Çok geniş bir yüzey üzerinde her cm2 de döşenmiş bakır borular ile homojen ısı yayma kabiliyeti ile bütünleşen Olycal, benzersiz kalitede bir estetik ve işlevsellik sunar.

Elektrikli versiyon ve Merkezi su ısıtma sistemine dolayısıyla  üniversal sistem tesisat bağlantı uygunluğu bulunan tasarımlar aynı zamanda estetik bir obje ve banyo modelleri de mevcut.

Fransız heykeltraş Michel Cinier ve diğer tasarımcıların farklı ekollerde oluşturduğu koleksiyon

hakkında detaylı bilgi için;

Ekran%20Resmi%202020-05-16%2013.58_edite
radyator_5348_edited.jpg

BELLE EPOQUE

ZERAFET ÇAĞI

Nostaljik Radyatörler

lham Kaynağı
Adını 19. yüzyıl sonlarında Fransa'nın başkenti Paris'te yaşanan güzellik ve zarafetin hakim olduğu Belle Epoque döneminden alan nostaljik döküm radyatör koleksiyonu Decofire aracılığıyla Türk mimarlarının seçkin projelerinde kendine yer buluyor.

Fransız dekorasyon stillerinin canlandırılmasıyla hayat bulan bu radyatör koleksiyonu modern bir antikanın yaratacağı hayranlık duygusunun yanı sıra hem geleneksel hem de çağdaş bir estetik anlayışından beslenerek dayanıklılığı, kalitesi, zarafeti ve nazik ısıl gücü ile yüzyıllardır bulunduğu mekanları sarmalayarak hayatta kalmayı başarıyor.

Ürün Çeşitliliği
Koleksiyon dahilinde sunulan model, ebat, desen, renk ve dokulardaki çeşitlilik birçok mimari akımla kombine edilebilmesine olanak sağlıyor.

Tamamlayıcı Aksesuarlar
Alternatif modellerin yer aldığı termostat vana setleri pirinçten üretilmekte olup antik bronz, siyah veya beyaz renklerinde seçilebiliyor.

Köşe dönüşler için özel dilim parçası temin edilebiliyor. Kendinden ayaklı radyatör modelleri duvara asılmak istendiğinde ayaksız ve taşıyıcı duvar aparatı ile birlikte sipariş edilebiliyor.

Opsiyonel olarak sunulan dekoratif kapama aksesuarı sayesinde ise radyatöre giren tesisat borusunu gizlemek mümkün.

Kalite Anlayışı
Fransa'dan ithal edilen ve son teknolojiye sahip tesislerde üretilen bu radyatör koleksiyonu EN 442 normunda. Tüm radyatörler üretim sürecinde 10,5 bar basınç altında dayanıklılık testine tabi tutuluyor ve toz boya ile boyanıp gerekli kalite kontroller yapılarak uluslararası taşımacılığa uygun şekilde paketleniyor.

Ekran%20Resmi%202020-05-16%2013.58_edite