top of page
Ekran Resmi 2020-05-16 13_edited.png

Design Radiators

ELEKTRİKLİ VEYA SU ISITMALI

Olağanüstü konfor sağlayan CINIER PARIS çağdaş ve modern  radyatör koleksiyonu, Fransız Pirene dağ silsilesinde bulunan doğal bir maden olan Olycal® taşından yapılmıştır. Çok geniş bir yüzey üzerinde her cm2 de döşenmiş bakır borular ile homojen ısı yayma kabiliyeti ile bütünleşen Olycal, benzersiz kalitede bir estetik ve işlevsellik sunar.

Elektrikli versiyon ve Merkezi su ısıtma sistemine dolayısıyla  üniversal sistem tesisat bağlantı uygunluğu bulunan tasarımlar aynı zamanda estetik bir obje ve banyo modelleri de mevcut.

Fransız heykeltraş Michel Cinier ve diğer tasarımcıların farklı ekollerde oluşturduğu bir koleksiyondur.

Towel Warmer

ELEKTRİKLİ VEYA SU ISITMALI

Sıcak havlular ve çarpıcı bir tasarım havlupan radyatör ile ısıtmalı banyonun keyfini çıkarın. Her  biri Cinier Havlu Isıtıcı radyatör birçok müşterimiz için benzersiz bir sanat eseri haline gelir. CINIER'in sunduğu benzersiz tasarımlı havlupanlar, soğuk kış boyunca banyonuzda konforlu bir ısı seviyesi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda iç mekanınızda benzersiz bir odak noktası haline gelir.

Made in France

Greenor Fan Coil

HYDRONIC HEATING & COOLING

Greenor, üst düzey bir ısıtma ve soğutma fan coil ünitesidir. Greenor, sıcak veya soğuk havayı etrafınıza eşit ve hassas bir şekilde yayar. Kesinlikle sessiz ve düşük hızlı yumuşak klima, Greenor size olağanüstü ferahlık ve sıcaklık konforu getirecek. Kapasite : – Greenor : 3740 W'a (12760 Btu/sa) kadar ısıtma/ Soğutma : 1600 W'a (5460 Btu/sa) kadar. Greenor XL : 6820 W'a (23 000 Btu/sa) kadar ısıtma/ Soğutma : 3012 W'a (10 000 Btu/sa) kadar.

Made in France