top of page

FILIOFOCUS MURAL

focus-dominique-imbert-fundador-de-focus.jpg

Focus  şömine koleksiyonlarının tasarımcısı Dominique Imbert ilk modelini 1967 yılında tasarladı ve zamansız tasarımları  Newyork Guggenheim müzesi ,Grenoble müzesi ,Bordo  modern sanatlar müzesi vb.seçkin mekanlarda sergilendi. Gyrofocus  ''World's Most Beautiful Object' in Italy's Pulchra Awards'' ünvanını kazandıktan sonra geleceğin müzesi projesi için  İtalya'da 100 yıl sonra açılmak üzere gömüldü.

Decofire, Focus markası Türkiye tek yetkili distribütörüdür.

FILIOFOCUS MURAL

wall glazed fireplace

Filiofocus 1600 Mural Filiofocus Central orta şömine modelinin duvara önü versiyonu olarak mekana konumlandırılır. Tasarımda ateşi çevreleyen 4  dış bükey pyroseramik cam kapağıyla göze çarpar, bu kapaklardan biri  sürgü mekanizması ile açılır.Bu sayede şömineyi odunla beslemek ve  şömineyi cam kapak görüntüsü olmadan açık kullanmak mümkün olur.

Bu kendinden destekli duvar şöminesi,  üç eğimli cam panel (iki sabit ve bir kaydırmaz açık) ile donatılmıştır. Isı reküperatörü kaputun üçte ikisini kaplar ve olağanüstü ısı alışverişi sağlar.Baca ve diğer uyarlama parçaları mekana uygun tasarlanabilir.Boya: mat siyah (standart) veya antrasit gri (isteğe bağlı)
Minimum baca uzunluğu (iç mekan artı dış mekan) 3 m ile garantili verimlilik sunar.

PERFORMANS

NOMINAL ISIL GÜÇ


6 KW

VERİMLİLİK


50,0 %

TOZ SALINIMI


0,08 %

TEKNİK DÖKÜMAN

Aksesuarlar
 Tasarım odunluk ve maşa takımı
 

KYLINDROFOCUS
STANNFOCUS
DELTAFOCUS
CADIFOCUS

SANAL ÖNGÖRÜNÜM

Akıllı telefonunuzu veya Tablet cihazlarınızı kullanarak,focus modellerinizigerçek mekanınında demo gerçekllik ile test ediniz.

Digital Öngörünüm için Apple Store ve Google Play ortamında online indirilebilir uygulama ile Focus modellerimizin sanal yerleşim planı oluşturabilirsiniz

Untitled.png
Untitled2.png
Untitled3.png

HEDEF SAYFAYI İNDİR VE YAZDIR

Screenshot 2022-10-14 at 13-02-08 Visualisez nos cheminées dans votre intérieur Focus.png
bottom of page