top of page

COSMO

EcoSmart’ın Cosmo dış mekan şömine modeli, şömine teknolojisi ve   fonksiyonel tasarımın kusursuz entegrasyonu sayesinde “teknoloji” ve   “mobilya” arasındaki çizginin bulanıklaşmaya başladığı noktada harika bir örnektir.Sofistike mühendisliğin   minimalist tasarım ilkelerinin arkasında gizlendiği yeni görünmez teknoloji   dalgasının bir parçası olan Cosmo, çevre dostu, temiz yanan bir şömineyi,   makanın pratik özellikleriyle birleştiriyor.Birinci sınıf olduğu modüler mobilya konfigürasyonları ile iç mekanlar ve dış mekanlar için ideal olan bu   model, misafirlerinizi, atmosferi bozan köz, kül ve kurum olmaksızın açık   ateşin sıcaklığının tadını çıkarmasını sağlar.

Kendi kendine yetebilen yakıt haznesi ile enerji kaynağı, taşınabilir yapısı ile EcoSmart'ın bağımsız   modellerinden dış mekan şömineleri, küçük bir alandan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğini çok iyi göstermektedir. Çevre dostu bio-ethanol yakıtı   ile beslenen, tamamen entegre, çok işlevli tasarım, kullanıcısının odun yakma   zahmeti olmadan gerçek bir ateşin ambiyansını ve huzurunu yaşayabileceği   anlamına gelir ki bu da daha fazla   köz, kül ve kurumun temizlenmesi gibi extra işleri ortadan kaldırır.

Aslında, herhangi bir kurulum veya montaj çalışması gerektirmeden, sadece   bir ambalajı açmak suretiyle konumlandırabileceğiniz bu modelde ,otantik bir   EcoSmart Fire ile birlikte gelen ateş ve ambiyansın keyfini   çıkarabilirsiniz.

 Ağırlık :98 KG
 Ölçüler mm : L 1270 [50] W 762 [30] H 296 [11.7]
 Uygulama Alanı : Dış mekan
 Materyal : Concrete Composite, Stainless Steel Grade 304
 Renkler : Naturale, Graphite, Bone

Yakıt: Bioethanol
Burner Kit: XL900

Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100633

Model

COSMO

Burner kit’lerimiz sektöründe  en uzun ve verimli yanma süreleri sunmak için tasarlanmıştır. Homojen ve renkli  gerçek alevler.

Untitled.png
Untitled.png
Untitled.png

Yakıt  Kapasitesi

9 L

2.4 Gal

Ort.Isıtma m2

Min.Kullanım Hacim

60m2

646ft2

110m3

3885ft3

Isıl Güç

Yakıt Verimlilik

15000 BTU/h

4.4 kW 16 MJ/h

8-13h

9 Litres

Teknik Çizim

Weight
70.20kg [155lb]
Model Dimensions mm [in]
L 1270 [50] W 762 [30] H 296 [11.7]
Application
Indoor & Outdoor
Materials
Concrete Composite, Stainless Steel Grade 304

Ambalaj

Shipping Weight  77.30kg  [170lb]

Packaging Dimensions  mm [in]   L 1396 [55] W 888 [35] H 416 [16.4]

CBM 0.52m3

Type Carton

Aksesuarlar

Ekran Resmi 2023-10-27 15.06.27.png

İLHAM ALIN / GALERİ

Bu modelin Tüm Dünya'dan mimar ve son kullanıcıların farklı konfigürasyonlar ile giydirme alternatiflerini inceleyin. İlham alın.

Teknik Çizim

Ölçüler için teknik detayları inceleyebileceğiniz şema içerir.

PDF

Kullanıcı Kılavuzu

Kurulum sonrası kullanım yönergeleri içerir.

PDF

Kurulum Kılavuzu

Kurulum planınınız için öneri,uyarı ve yönergeler içerir.

PDF

ESF Katalog

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

5o2psrni.bmp

PDF File

Outdoor Brochure

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

PDF File

Adsız.jpg

Autocad

Modelin Autocad format dosyasını indirebilirsiniz.

DWG

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

ISO Sertifika

Her EcoSmart ürünü ISO 9001:2008 standardındadır..

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

bottom of page