top of page

Ecosmart AB-3 Burner Kit

Bu burner kit serisi   son dönemde oldukça trend olan iç mekan ve dış mekan yaşamını entegre etmek için tasarlandı. Özel tasarımları AB serisindeki modellerin çeşitli açık hava   şömine uygulamalarında kullanımını ideal hale getirir. Özellikleri aşağıda belirtilmiştir:
• Basit bir kapak alevi söndürmek ve kullanılmadığı zamanlarda burner kit’i   kapatmak için tasarlanmıştır. Bu, 304 kalite paslanmaz çelik kapak burner kit   içine toz parçaları, yaprak artıkları, yağmur ve kalıntıların girmesini önler   ve yıl boyunca kullanımınız için onu temiz ve güvenli tutar.
• Burner kit içindeki dolum noktası yakıtın taşmaması için özel olarak   dizayn edilmiştir.
• Beraberinde verilen aksesuarlar şömineyi güvenli bir şekilde yakmak ve   söndürmek için tasarlanmıştır. AB serisinin minimalist tasarımı ve yüksek ısı   derecelerine dayanabilme kapasitesi tüm ısı derecelerinde güvenilir çalışma   imkanı vermektedir.
• Burner kit içerisindeki yakıt bölmeleri bir yandan yakıt verimliliğini   arttırırken diğer yandan yakıt sarfiyatınızı ayarlamanıza ve alevi stabilize   etmenize yardımcı olur. En küçük burner kit modelimiz dahi tam dolumda sekiz   saate varan kesintisiz yanma sağlar.


Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100526

Model

Ecosmart AB-3 Burner Kit

Burner kit’lerimiz sektöründe  en uzun ve verimli yanma süreleri sunmak için tasarlanmıştır. Homojen ve renkli  gerçek alevler.

Untitled.png
Untitled.png
Untitled.png

Yakıt  Kapasitesi

2.5 L

0.7 Gal

Ort.Isıtma m2

Min.Kullanım Hacim

20m2

215ft2

40m3

1413ft3

Isıl Güç

Yakıt Verimlilik

5800 BTU/h

1.7 kW 6.1 MJ/h

8 - 11h

2.5 Litres

Teknik Çizim

Weight 2.4kg [5.3lb] Model Dimensions mm [in] L 260 [10.2] W 260 [10.2] D 94 [3.7] Application Indoor & Outdoor Materials Stainless Steel Grade 304 Colours

Ambalaj

Shipping Weight 6.2kg [13.67lb]

Packaging Dimensions mm [in] L 563 [22.2] W 390 [15.4] H 218 [8.6]

CBM 0.05m3

Type Carton

Aksesuarlar

Ekran Resmi 2023-10-27 15.06.27.png

İLHAM ALIN / GALERİ

Bu modelin Tüm Dünya'dan mimar ve son kullanıcıların farklı konfigürasyonlar ile giydirme alternatiflerini inceleyin. İlham alın.

Teknik Çizim

Ölçüler için teknik detayları inceleyebileceğiniz şema içerir.

PDF

Kullanıcı Kılavuzu

Kurulum sonrası kullanım yönergeleri içerir.

PDF

Kurulum Kılavuzu

Kurulum planınınız için öneri,uyarı ve yönergeler içerir.

PDF

ESF Katalog

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

5o2psrni.bmp

PDF File

Outdoor Brochure

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

PDF File

Adsız.jpg

Autocad

Modelin Autocad format dosyasını indirebilirsiniz.

DWG

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

ISO Sertifika

Her EcoSmart ürünü ISO 9001:2008 standardındadır..

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

bottom of page