top of page

Ecosmart VB2 Burner Kit

Kolayca dönüştürün
EcoSmart VB Serisi, geleneksel tarzdaki odunlu şöminelerin temiz yanan ve   zahmetsiz kullanım sunan bioethanol yakıtlı bacasız şömineye dönüştürülmesi   için özel olarak tasarlanmıştır.

VB2 burner kit Edwardian,Federation,Art Deco veya Art Nouveau tarzındaki   tüm şöminelere uyum sağlayarak kolayca içerisine yerleştirilecek şekilde   dizayn edildi. Sonuç? Geleneksel şömineler ruhunu koruyarak zahmetsiz   ekolojik yakıtlı şöminelere dönüşüyor. Şöminenin dönüştürülmesi oldukça   kolay. Satın almış olduğunuz burner kiti şöminenin içerisine yerleştirin ve   çevresini ister yapay odun setiyle ya da başka aksesuarlarla süsleyin.


   • Ayarlanabilir ayakları sayesinde burner kiti mevcut şöminenizin ızgarasının   yüksekliğine ve derinliğine göre ayarlayabilirsiniz.
   • Burner kit tepe noktasının çevresindeki tasarımlandırılmış yükseltilmiş   ağız sayesinde şömine içerisinde kullandığınız yapay odun seti gibi   aksesuarların alevlerin üzerine oturarak seyir zevkini kötüleştirmesini   engeller ve aynı zamanda açma kapama mekanizmasının işlevselliğini korur.   Ayrıca yüksek konumlandırılmış ağız üzerindeki delikler bir hava sirkülasyonu   sağlar bu da seyir zevkinizi artırır.
   • Burner kit içerisinde konumlandırılan çeşitli mekanizmalar seyir   zevkinden ödün vermeden şöminenin verimliliğini artırır ve yakıt sarfiyatını   minimize eder. Paslanmaz çelik yapısı sayesinde bulaşık makinesinde   yıkanabilir. En yüksek kalite standartlarındaki üretim anlayışı ile çok uzun   yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.
   • Burner kit üzerindeki kapak şöminenizi söndürmek ve kullanılmadığı   zamanlarda korumak maksatlı tasarlanmıştır. Bu kapak toz partikülleri,yağmur   veya sıva parçalarının burner kit içerisine geçişini engeller ve 304 kalite   paslanmaz çelik yakıt tankını tüm yıl boyunca temiz tutarak güvenli bir   şekilde çalışmasını sağlar.
• Burner kit içerisinde işaretlenmiş maksimum dolum noktası yakıtı fazla   koyarak taşırmanızı engeller.
• Burner kit beraberinde verilen standart aksesuar seti güvenli ergonomik   bir yakıt doldurma,ateşleme ve söndürme zinciri sağlar. VB serisinin   minimalist dizaynı ve sağlam yapısı her sıcaklık derecesinde ve yakıt   seviyesinde istikrarlı ve güvenli bir çalışma sağlar.
• Yüksek ısıya dayanıklı siyah rengi ve özgün tasarımı geleneksel   şöminelerle oldukça uyumlu olup 2 litrelik yakıt hacmi ile 6 saate kadar   kesintisiz yanma sağlar.
Marka: ECOSMARTFIRE
Stok: 100552

Model

Ecosmart VB2 Burner Kit

Burner kit’lerimiz sektöründe  en uzun ve verimli yanma süreleri sunmak için tasarlanmıştır. Homojen ve renkli  gerçek alevler.

Untitled.png
Untitled.png
Untitled.png

Yakıt  Kapasitesi

2 L

0.5 Gal

Ort.Isıtma m2

Min.Kullanım Hacim

15m2

161ft2

45m3

1589ft3

Isıl Güç

Yakıt Verimlilik

6180 BTU/h

2.5 kW 7.2 MJ/h

6h

2 Litres

Teknik Çizim

Weight 1.8kg [4lb] Model Dimensions mm [in] L 330 [13] W 110 [4.3] D 113 [4.4] Application Indoor Materials Stainless Steel Grade 304

Ambalaj

Shipping Weight 5.5kg [12.13lb]

Packaging Dimensions mm [in] L 616 [24.3] W 306 [12] H 224 [8.8]

CBM 0.04m3

Type Carton

Aksesuarlar

Ekran Resmi 2023-10-27 15.06.27.png

İLHAM ALIN / GALERİ

Bu modelin Tüm Dünya'dan mimar ve son kullanıcıların farklı konfigürasyonlar ile giydirme alternatiflerini inceleyin. İlham alın.

Teknik Çizim

Ölçüler için teknik detayları inceleyebileceğiniz şema içerir.

PDF

Kullanıcı Kılavuzu

Kurulum sonrası kullanım yönergeleri içerir.

PDF

Kurulum Kılavuzu

Kurulum planınınız için öneri,uyarı ve yönergeler içerir.

PDF

ESF Katalog

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

5o2psrni.bmp

PDF File

Outdoor Brochure

Ecosmartfire bacasız şömine koleksiyon Kataloğumuzu İnceleyin.

PDF File

Adsız.jpg

Autocad

Modelin Autocad format dosyasını indirebilirsiniz.

DWG

UL Sertifika

Burner kitlerimiz UL sertifikalıdır ve böylelikle Flex Serisi haznelerimiz de UL sertifikalı  kullanım için onaylanmıştır.
 

Temiz Yanma

Tüm yakıt  burner kit'in içine yerleştirilmiştir.Böylece tesisat borusu gerekmez.Ve lisanslı bioethanol yakıtınız temiz yanma gerçekleştirir, baca veya  atık gaz tahliyesine gerek kalmaz.

Minimalist

Koleksiyon, sıfır boşluklu bitiş uygulama detayları ile  inşaatçılar, mimarlar, iç mimarlar, peyzaj mimarı ve ev sahipleri için sınırsız kurulum özgürlüğü ve esneklik sağlar.
 

ISO Sertifika

Her EcoSmart ürünü ISO 9001:2008 standardındadır..

Tesisat ve Donatım bağlantısı gerekmez

Tüm yakıt haznesi bağımsız olarak burner kit'in içine güvenli bir şekilde yerleştirilmiştir ve sizi gaz veya elektrik bağlantılarıyla gelen kurulum kısıtlamalarından ve maliyetlerden kurtarır.
 

Hızlı ve Kolay Kurulum

Hemen hemen hiçbir montaj gerektirmeyen koleksiyon parçaları istenilen yere yerleştirilerek, hemen kullanmak üzere tasarlanmıştır.
 

AISI 316 Paslanmaz Çelik

Burner kit modelleri ve diğer dış mekan modelleri 316 kalite paslanmaz çelik olup

paslanma ve atmosfer korozyonuna karşı yüksek koruma sağlar.
 

Dahili Aksesuarlar

Her burner kit modeli ve diğer modeller ateşleme çakmağı,tutuşturma aparatı,özel başlıklı yakıt dolum bidonu ile birlikte gelir.

Renkler

Koleksiyon iç mekan için paslanmaz çelik rengi ve siyah renk ile seçilebilr. Bazı dış mekan ürünleri /Fire Tables 3 renk seçeneğini gözlemleyiniz.

bottom of page